Ponad 700 tys. wygrane w Eurojackpot pod Wrocławiem. Wioska szuka szczęśliwca

i

Autor: SHUTTERSTOCK Ponad 700 tys. wygrane w Eurojackpot pod Wrocławiem. Wioska szuka szczęśliwca

Ponad 700 tys. wygrane w Eurojackpot pod Wrocławiem. Wioska szuka szczęśliwca

2022-01-25 8:39

Trzy osoby w Polsce wygrały w Eurojackpot po ponad 700 tys. zł. Jedna z wygranych padła w małej miejscowości Tworzyjanów, około 40 km od Wrocławia. Teraz cała wioska szuka szczęśliwca.

215 mln zł – tyle mogła wynieść główna wygrana w Eurojackpot, gdyby ostatnia kumulacja została rozbita w Polsce. Niestety, choć w losowaniu w piątek, 21 stycznia, padły aż dwie główne wygrane, żadna z nich nie przypadła graczowi z naszego kraju. Szczęśliwcami okazali się mieszkańcy Niemiec oraz Litwy. Oto szczęśliwe liczby, które padły w ostatnim losowaniu Eurojackpot: 2, 5, 9, 29, 32 oraz 2 i 4.

Szczęśliwy kupon Eurojackpot puszczony w Tworzyjanowie 

W Polsce w sumie odnotowano ponad 45 tys. wygranych, a najwyższe z nich to trzy wygrane III stopnia, każda z nich w wysokości 716 908,70 zł każda. Okazało się, że jedna z tych wielkich wygranych padła na Dolnym Śląsku, w niewielkiej miejscowości Tworzyjanów w gminie Marcinowice, ok. 40 km od Wrocławia.

Biskup nie poświęcił pralni. Towarzystwo Brata Alberta odda pieniądze za pralki i proszek. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Wrocławia w 2022 roku

Tworzyjanów liczy niespełna trzystu mieszkańców. Wszyscy się tu znają, ale na razie nie wiadomo kto okazał się szczęśliwcem. Nie wiadomo nawet, czy to mieszkaniec skreślił zwycięskie liczby, czy to ktoś przejeżdżający przez Tworzyjanów, bowiem kupon został puszczony w punkcie na stacji paliw znajdującej się przy drodze krajowej 35 Wrocław – Świdnica.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?