Primark we Wrocławiu. Sklep tej sieci zostanie otwarty w galerii Magnolia Park

2022-01-25 13:18
Primark
Autor: pt.wikipedia.org Zdjęcie ilustracyjne

Sklep sieci Primark zostanie otwarty we Wrocławiu. To, o czym mówiło się od dawna, w końcu zostało oficjalnie potwierdzone. Primark pojawi się w centrum handlowym Magnolia Park. Kiedy? Sprawdźcie szczegóły.

W końcu – fani zakupów w stolicy Dolnego Śląska mogą odetchnąć z ulgą. Po wielu miesiącach spekulacji, sieć Primark oficjalnie ogłosiła, że otwiera sklep we Wrocławiu.

W tej chwili Primark ma dwa sklepy w Polsce – w Warszawie i Poznaniu, a powstanie dwóch kolejnych - w Krakowie i Katowicach – zostało ogłoszone już wcześniej. Teraz sieć potwierdziła plany otwarcia salonów we Wrocławiu oraz Łodzi. - Wiemy, że mamy wielu fanów Primark w Polsce od momentu, kiedy otworzyliśmy sklep w Warszawie w 2020 r. i byliśmy zachwyceni reakcją klientów na otwarcie naszego sklepu w Poznaniu w zeszłym roku – powiedział Maciej Podwojski, lead w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

Primark we Wrocławiu – gdzie powstanie?

O tym, że sieć otworzy swój sklep również we Wrocławiu mówiło się już od dłuższego czasu. Teraz podano również lokalizację – Primark otworzy swój salon w centrum handlowym Magnolia Park.

SKLEP PRIMARK W POLSCE. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Wielkie otwarcie sklepu Primark

Kiedy otwarcie Primarku we Wrocławiu?

Otwarcie sklepu Primark we Wrocławiu planowane jest na koniec 2023 roku.

Sieć sklepów Primark powstała w 1969 r. w Irlandii pod nazwą Penneys, a obecnie posiada ponad 400 sklepów w 14 krajach w Europie i Ameryce Północnej, w których zatrudnia ponad 70 000 osób. W swojej ofercie ma odzież, obuwie, a także kosmetyki i artykuły wyposażenia domu.

Sonda
Cieszysz się, że powstanie sklep sieci Primark we Wrocławiu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE