Primark

i

Autor: pt.wikipedia.org Zdjęcie ilustracyjne

Primark we Wrocławiu. Sklep tej sieci zostanie otwarty w galerii Magnolia Park

2022-01-25 13:18

Sklep sieci Primark zostanie otwarty we Wrocławiu. To, o czym mówiło się od dawna, w końcu zostało oficjalnie potwierdzone. Primark pojawi się w centrum handlowym Magnolia Park. Kiedy? Sprawdźcie szczegóły.

W końcu – fani zakupów w stolicy Dolnego Śląska mogą odetchnąć z ulgą. Po wielu miesiącach spekulacji, sieć Primark oficjalnie ogłosiła, że otwiera sklep we Wrocławiu.

W tej chwili Primark ma dwa sklepy w Polsce – w Warszawie i Poznaniu, a powstanie dwóch kolejnych - w Krakowie i Katowicach – zostało ogłoszone już wcześniej. Teraz sieć potwierdziła plany otwarcia salonów we Wrocławiu oraz Łodzi. - Wiemy, że mamy wielu fanów Primark w Polsce od momentu, kiedy otworzyliśmy sklep w Warszawie w 2020 r. i byliśmy zachwyceni reakcją klientów na otwarcie naszego sklepu w Poznaniu w zeszłym roku – powiedział Maciej Podwojski, lead w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

Primark we Wrocławiu – gdzie powstanie?

O tym, że sieć otworzy swój sklep również we Wrocławiu mówiło się już od dłuższego czasu. Teraz podano również lokalizację – Primark otworzy swój salon w centrum handlowym Magnolia Park.

SKLEP PRIMARK W POLSCE. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Wielkie otwarcie sklepu Primark

Kiedy otwarcie Primarku we Wrocławiu?

Otwarcie sklepu Primark we Wrocławiu planowane jest na koniec 2023 roku.

Sieć sklepów Primark powstała w 1969 r. w Irlandii pod nazwą Penneys, a obecnie posiada ponad 400 sklepów w 14 krajach w Europie i Ameryce Północnej, w których zatrudnia ponad 70 000 osób. W swojej ofercie ma odzież, obuwie, a także kosmetyki i artykuły wyposażenia domu.

Sonda
Cieszysz się, że powstanie sklep sieci Primark we Wrocławiu?