Protest kobiet we Wrocławiu

i

Autor: Tomasz Golla/Super Express Protest kobiet we Wrocławiu/zdjęcie ilustracyjne

"Stop drożyźnie i inflacji"

Protest przeciwko polityce rządu. Będą utrudnienia w centrum Wrocławia

2022-10-07 9:21

W piątek, 7 października, po południu lepiej omijać centrum Wrocławia. Powinni to zrobić zwłaszcza ci, którzy będą musieli sprawnie przemieścić się przez miasto. Ulicami przejdą bowiem manifestanci, którzy będą protestować przeciwko polityce rządu.

Protest w centrum Wrocławia - 7 października

Zjednoczeni i na PiS wku...ni!️ Dość rządom Kaczyńskiego! STOP Inflacja!” - pod takim hasłem odbędzie się w piątek, 7 października, manifestacja w centrum Wrocławia. Rozpocznie się ona o godz. 17 pod pręgierzem na wrocławskim Rynku. Później nastąpi przemarsz manifestantów ulicami: Świdnicką, Kazimierza Wielkiego, św. Mikołaja, następnie przez plac Jana Pawła II i Solidarności do ulicy Sikorskiego, pod siedzibę Prawa i Sprawiediwości.

Za protest odpowiada kilka organizacji, wśród których są: Polska Demokratyczna, Młodzi Demokraci, Nowa Nadzieja, Koalicja Obywatelska, Obywatele RP, Spacerowicze eu, Strajk Wszystkich Polaków, Lewica - Wrocław, Platforma Obywatelska region dolnośląski.

Jak informują organizatorzy na Facebooku, manifestacja to odpowiedź na obecną sytuację w kraju, zwłaszcza drożyznę i wysoką inflację, a także rządy Zjednoczonej Prawicy.

Mieszkańcy nie mogą wychodzić na balkony. Granda we Wrocławiu
Sonda
Czy masz już dość rządu Mateusza Morawieckiego?