Golf zmienił się w kulę ognia!

Przerażający finał sprzątania! Potężny wybuch podczas czyszczenia auta w Jeleniej Górze

2022-10-04 11:00

Groza na myjni samochodowej w Jeleniej Górze. Podczas sprzątania jeden z pojazdów stanął w płomieniach. W środku był kierowca, który z licznymi poparzeniami trafił do szpitala.

Wybuch w samochodzie na myjni w Jeleniej Górze

Do zdarzenia, które mogło skończyć się straszną tragedią doszło w sobotę, 1 października, około godziny 15.30 na terenie myjni przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze. Młody kierowca czyścił wnętrze volkswagena golfa specjalnym, przeznaczonym do tego środkiem w aerozolu. Niestety, w pewnym momencie popełnił fatalny błąd – postanowił zapalić papierosa. Doszło do zapłonu nagromadzonych w pojeździe oparów i zapłonu. Wnętrze samochodu, w którym przebywał młody mężczyzna, wypełniło się ogniem. Zobaczcie szokujący film z tego zdarzenia poniżej.

Po wybuchu kierowca o własnych siłach wyskoczył z auta. Potem zajęły się nim wezwane na miejsce służby ratunkowe. Mężczyzna z licznymi poparzeniami ciała trafił do szpitala. Na miejscu interweniowały również trzy zastępy straży pożarnej, które dostały zawiadomienie o wybuchu na myjni.

Wiele wskazuje na to, że kierowcę uratował go fakt, że podczas wybuchu miał otwarte drzwi. Gdyby były zamknięte, eksplozja mogła być znacznie mocniejsza i bardziej dewastująca.

Sonda
Jak oceniasz polską straż pożarną?
Listen to "Wyższe kary za łamanie przepisów ruchu drogowego to bat na piratów drogowych czy sposób na podreperowanie budżetu?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE