Rozbita szyba i wgnieciona maska. Toyota zmiotła pieszych z pasów w Lubinie

i

Autor: Policja Lubin

Rozbita szyba i wgnieciona maska. Toyota zmiotła pieszych z pasów w Lubinie

2022-02-07 14:35

Groźny wypadek na ulicy Kopernika w Lubinie. W niedzielę, 6 lutego, wieczorem osobowa toyota potrąciła dwie osoby przechodzące przez przejście dla pieszych. Uderzenie było tak mocne, że pojazd został mocno rozbity. Poszkodowani trafili szpitala.

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę (6 lutego) około godziny 19.30 na ulicy Kopernika w Lubinie. Kierujący toyotą, 30-letni mieszkaniec Lubina, jadąc od strony ulicy Niepodległości, potrącił dwie osoby - kobietę i mężczyznę - kończące przechodzenie przez oznakowane przejście dla pieszych.

Wypadek na ul. Kopernika w Lubinie

i

Autor: Policja Lubin

Siła uderzenia była tak duża, że mocno rozbita została przednia szyba, a także maska samochodu. - Kierujący pojazdem w chwili zdarzenia był trzeźwy. Tłumaczył mundurowym, że oślepiły go światła nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu. Dodatkowo, widoczność ograniczał padający deszcz - mówi asp. szt. Sylwia Serafin z lubińskiej.

Nie żyje kierowca matiza staranowanego przez porsche. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Potrącenie dwóch osób na oznakowanym przejściu dla pieszych

Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. Oboje doznali obrażeń „skutkujących rozstrojem zdrowia” powyżej 7 dni. Mundurowi wyjaśniają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?