Tragedia w Sadach Dolnych

Samochód wpadł do rzeki. Kierowca nie żyje, pasażer został ranny

2022-12-26 19:49

Tragiczny wypadek w drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia pod Jaworem na Dolnym Śląsku. W miejscowości Sady Dolne toyota yaris wpadło do rzeki. Kierowca zgiął na miejscu, pasażer został zabrany do szpitala.

Sady Dolne. Toyota wpadła do rzeki

Tragicznie zakończył się wypadek, do którego doszło w drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia w miejscowości Sady Dolne pod. Po godz. 11 toyota yaris prowadzona przez 67-letniego kierowca wpadła do niewielkiej rzeczki. Auto zatrzymało się na betonowym nabrzeżu.

- Na miejsce skierowano strażaków z JRG Jawor, OSP KSRG Sady Dolne oraz OSP Dobromierz. Na miejscu zdarzenia pierwsi dotarli strażacy ochotnicy, którzy niezwłocznie podjęli wszelkie działania, aby przywrócić krążenie krwi poszkodowanemu mężczyźnie. Niestety, działania te nie przyniosły oczekiwanego rezultatu – poinformował portal ratowniczy Jawor998.

Niestety, 67-letni mężczyzna zginął na miejscu. 84-letni pasażer został wyciągnięty z pojazdu przez strażaków, następnie trafił w ręce ratowników medycznych, którzy przewieźli go do szpitala w Świdnicy.

Policja, pod nadzorem prokuratora, wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Karetka zderzyła się z autobusem. Groźny wypadek na ul. Ostrobramskiej