Sceny GROZY w Jeleniej Górze! Uderzył policjanta, staranował radiowóz i wjechał w latarnię!

2020-05-29 15:17 GE
Policjanci zainteresowali się zaparkowanym na poboczu autem
Autor: KMP Jelenia Góra Policjanci zainteresowali się zaparkowanym na poboczu autem

Akcja niczym z amerykańskiego filmu! Jeleniogórscy policjanci zwrócili uwagę na stojący na poboczu samochód. Zdecydowali się wylegitymować kierowcę. Kiedy się zbliżyli, 46-letni mężczyzna rzucił się na jednego z funkcjonariuszy, staranował samochód i zakończył jazdę na przydrożnej latarni.

Do zdarzenia doszło 28 maja około godziny 14.30. Na ul. Chłopskiej policjanci zauważyli na poboczu drogi stojący pojazd marki Mercedes Sprinter. Mieli podejrzenie, że pojazd może pochodzić z kradzieży.

Gdy podeszli do auta i chcieli wylegitymować kierującego, ten zaczął szarpać i uderzać jednego z policjantów. Następnie ruszył gwałtownie i wjechał w bok radiowozu, po czym zatrzymał się na przydrożnej latarni.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 46-letni mieszkaniec powiatu górowskiego, który po sprawdzeniu w policyjnej bazie, posiadał również aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi wydany przez sąd.

Mężczyzna trafił do Policyjnej Izby Zatrzymań. Obecnie mundurowi wyjaśniają szczegółowo okoliczności sprawy. Nie jest wykluczone, że mieszkaniec powiatu górowskiego ma na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Autobus uderzył w drzewo w Górze Kalwarii.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express kliknij TUTAJ.