Koszmar na S3

Siła uderzenia była potworna. Silnik wyrzuciło na kilkanaście metrów

2023-07-17 8:48

W poniedziałek (17 lipca) w nocy doszło do groźnego wypadku na trasie S3. W okolicach Jawora na barierach energochłonnych roztrzaskał się samochód osobowy. Siła uderzenia była tak duża, że z maski wyrwało silnik, który odrzuciło na kilkanaście metrów.

Jawor. Groźny wypadek na S3

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek (17 lipca) około godz. 2 w nocy. Na trasie S3, na odcinku Jawor Wschód i Jawor Południe w kierunku Bolkowa, samochód osobowy uderzył w barierę energochłonną rozdzielającą pasy jezdni.

- Siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu osobowego został wyrwany silnik – poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali silnik oddalony od roztrzaskanego samochodu o kilkanaście metrów. - Okazało się, że w środku auta znajduje się kierująca pojazdem, która nie może się z niego wydostać. Strażacy przy pomocy podpór ratowniczych ustabilizowali pojazd. Następnie wykonali dostęp do wnętrza pojazdu, do którego wszedł strażak uwalniając poszkodowana osobę – relacjonują strażacy z Jawora.

Ranną kobietą zajęli się następnie ratownicy medyczni. Utrudnienia w miejscu zdarzenia na trasie S3 trwały około dwóch godzin. Jaworska policja bada przebieg i przyczyny wypadku.

Kraków: tragiczny wypadek przy moście Dębnickim w Krakowie. Nie żyje czterech młodych mężczyzn