Śląsk Wrocław chciał Bartosza Kapustkę. Słowa menedżera były jednak jednoznaczne

2020-08-06 14:55 Marcin Torz
Bartosz Kapustka, reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Bartosz Kapustka w starciu z Fernandesem

Gdzie zagra Bartosz Kapustka? Tego wciąż nie wiadomo. Ustaliliśmy jednak, że kilka miesięcy temu był temat zatrudnienia skrzydłowego we wrocławskim Śląsku.

Bartosz Kapustka niegdyś uznawany był za złote dziecko polskiego futbolu. 4 lata temu robił furorę podczas Euro 2016, dlatego też trafił do angielskiego Leicester. Tam mu nie wyszło - delikatnie mówiąc. Zresztą, nigdzie mu nie wyszło od czasów mistrzostw Europy, dlatego co jakiś czas mówi się o jego powrocie do polskiej Ekstraklasy. 

Nie inaczej jest i w tym okienku. Szanse na to, że piłkarz wróci do Polski są spore. Już kilka miesięcy temu w Śląsku Wrocław działacze zastanawiali się, czy nie zatrudnić skrzydłowego. Spełnia bowiem większość warunków, które stawia Śląsk przed nowymi piłkarzami w ostatnim czasie.  

Dlatego też doszło do rozmowy wrocławskich działaczy z przedstawicielem Kapustki. Wtedy jednak wrocławianie doznali sporego rozczarowania. Bo menedżer powiedział, że jeśli Kapustka ma wrócić do Polski, to tylko do Legii Warszawa.

W którym klubie zakotwiczy ostatecznie Kapustka? Dowiemy się niebawem. 

Nowe tatuaże na nodze i e-sport - tak Paweł Fajdek spędzał czas podczas pandemii

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.