Syców. Seks w centrum miasta! Robili to przy wszystkich! Wszystko widać! [WIDEO]

i

Autor: Przystań Syców Syców. Seks w centrum miasta! Robili to przy wszystkich! Wszystko widać! [WIDEO]

Syców. Kochankowie z seks-skandalu ODNALEZIENI! "Spowiadali się" z podejrzeń o GWAŁT! [WIDEO]

2021-03-02 9:29

Gorące sceny rozegrały się w centrum Sycowa, przy ul. Wrocławskiej. Przez kilka dni internauci z regionu żyli głównie tym nagraniem. Bacznej uwadze nie uszły pewne szczegóły, które sprawdziła już policja. Czy w Sycowie doszło do gwałtu? Tajemniczy kochankowie zostali odnalezieni i wszystko stało się jasne.

Syców. Kochankowie z centrum miasta odnalezieni

Swoją miłość celebrowali w poniedziałek (22.02). To z tego dnia pochodzi krótkie nagranie z erotycznych uniesień naprzeciwko miejskiej przychodni. Sprawę szczegółowo opisywaliśmy TUTAJ: Syców: SEKS w centrum miasta! Świadkowie im nie przeszkadzali! Było GORĄCO [WIDEO]

Ostatecznie, policja interweniowała w tej sprawie dopiero po opisaniu sprawy w mediach. Wcześniej, przed różnymi publikacjami, żaden z mieszkańców nie zgłosił tej sprawy, a zatem policja nie szukała kochanków. Niemniej, rosnące zainteresowanie sprawą i niepokojący szczegół doprowadził do ustalenia ich tożsamości.

Seks w centrum miasta! Gorące sceny przed miejską przychodnią w Sycowie

Incydent w Sycowie. Internauci dostrzegli przemoc

Żartobliwy wydźwięk nagrania kompletnie zmienił ton, kiedy padło podejrzenie dot. rzekomej przemocy, którą mężczyzna miał doprowadzić do uwiecznionego zbliżenia. Oleśnicka policja, na szczęście, w tej kwestii uspokaja! Mundurowi zapewnili, że rozmawiali z obojgiem zaangażowanych w seks-skandal, i zgodnie zeznali, że byli świadomi tego, co robią.

- W trakcie rozmowy z mężczyzną oraz kobietą uzyskano informację, że pomimo widocznego używania siły robiły to dobrowolnie i za obopólna zgodą - przekazała portalowi sycow.naszemiasto.pl asp. Bernadeta Pytel z Komendy Powiatowej Policji.