Szokujący pomysł cukierni z Wrocławia. Proponują gofry w kształcie... penisów!

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Szokujący pomysł cukierni z Wrocławia. Proponują gofry w kształcie... penisów!

Szokujący pomysł cukierni z Wrocławia. Proponują gofry w kształcie... penisów!

2022-04-12 17:22

Wrocław: Cukiernia z goframi w kształcie penisów i damskich narządów płciowych?! Lokal o nazwie Dickery ma zostać otwarty pod koniec kwietnia 2022 roku. Na niecodzienny pomysł wpadła polsko-ukraińska para - podaje portal tuwroclaw.com. Czy ten chwyt marketingowy przekona klientów?

Otwierający swoje lokale szukają różnych sposób na przyciągnięcie klientów, ale czegoś takiego prawdopodobnie jeszcze nie było. Mowa o cukierni z Wrocławia, która postanowiła dorzucić do swojej oferty... gofry w kształcie męskich i żeńskich narządów płciowych. Lokal ma "Dickery" ma zostać otwarty przy ul. Szewskiej 22/23 w stolicy Dolnego Śląska. Szczegóły zdradza portal tuwroclaw.com. -  Nasze pseudonimy to Shero i Hero. Jesteśmy parą młodych osób  z zajawką do gastronomii, z zamiłowaniem do wolności i luzu - mówią dziennikarzowi tego serwisu Rusłana i Krystian z Wrocławia, założyciele cukierni Dickery,

Czytaj też: Porsche rozbiło się na latarni na ul. Trzebnickiej. Groźny wypadek we Wrocławiu

Założyciele lokalu mają 19 i 22 lat. Przekonują, że w ich związku bardzo często mówiło się o seksualności i przekonaniach. Nie ukrywają też, że inspiracją były wakacje w Lizbonie. To właśnie tam mieli zobaczyć coś podobnego. Kolejka po "niecodzienne" gofry była konkretna. Rusłana dodaje, że oczywistym argumentem pozostaje marketing. Para liczy na rozgłos.

- Chcemy, aby w naszych czasach, kiedy już technologia i rozwój osiągnęły poziom wyższy niż się spodziewaliśmy i zaraz ludzkość zamieszka w wirtualnym świecie, samoakceptacja siebie, swojego ciała i seksualności też stała się czymś normalnym - powiedzieli właściciele w rozmowie z tuwroclaw.com.

Myślicie, że taki chwyt marketingowy przekona klientów do przyjścia do cukierni? Zachęcamy do komentowania tematu na naszym Facebooku!

Sonda
Czy gofry w kształcie narządów płciowych to przesada?