Zaginiona Emilia

i

Autor: Facebook.com Zaginiona Emilia

Wyszła z domu tylko na chwilę

Tajemnicze zniknięcie 18-letniej Emilii. „W domu czeka na nią 2-letni synek”. Dlaczego rodzina nie zgłosiła zaginięcia?!

2022-08-16 12:52

Zaginęła 18-letnia Emilia z Jawora. Wyszła z domu 8 sierpnia i przepadła bez wieści. - Na Emilkę w domu czeka jej 2 synek – czytamy na profilu „Gdziekolwiek jesteś” na Facebooku, który poinformował o zaginięciu. Z informacji, do których dotarł Super Express wynika, że rodzina nie zgłosiła na policji zaginięcia Emilii.

Zaginęła 18-letnia Emilia z Jawora

- Emilka wyszła z domu rodzinnego, przy ulicy Grunwaldzkiej w Jaworze, dnia 8 sierpnia 2022 roku około godziny 23.30 mówiąc mamie, że schodzi na chwilkę po papierosy. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną, ani przyjaciółmi – czytany na profilu „Gdziekolwiek jesteś” na Facebooku

CZYTAJ TEŻ: Zastrzelił kota z zimną krwią. Nie wiedział, że wszystko się nagrywa

Od tamtej pory nie ma z młodą kobietą kontaktu. Jej telefon jest nieaktywny od dnia zaginięcia. - Istnieje hipoteza, że mogła wyjechać lub została wywiezione do Holandii. Na Emilkę w domu czeka jej 2-letni synek – informuje facebookowy fanpage, który zamieścił informację – jak czytamy – w imieniu zrozpaczonej mamy zaginionej.

RYSOPIS

  • Wzrost - około 170 cm
  • Włosy - czarne, farbowane, proste, do ramion
  • Oczy niebieskie
  • Szczupła budowa ciała

Tatuaże:

  • prawa ręka; krzyż z datą śmierci taty 1.02 2017
  • lewa ręka; Wiktor 28 11 2020

Ponadto po lewej stronie twarzy pieprzyk.

Szalony i niebezpieczny drift na rondzie w centrum Jawora

- Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionej proszony jest o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem alarmowym 112. Można też kontaktować się z nami w formie prywatnej i anonimowej #gdziekolwiekjesteś – dodaje profil „Gdziekolwiek jesteś”.

Policja nie dostała zgłoszenia

O sprawę zapytaliśmy również policję w Jaworze. Jak poinformowała nas asp. szt. Ewa Kluczyńska, oficer prasowy lokalnej policji, do mundurowych nie wpłynęło oficjalne zawiadomienie o zaginięciu.

Słup pod Jaworem. Nurkowie wyciągali samochód ze zbiornika wodnego. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ. 

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?