Niewiarygodne!

Tak alimenciarz uciekał przed policją. Wszedł na dach i drzewo, co za akrobacje!

2024-02-07 9:55

46-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego przez lata nie płacił alimentów, co skończyło się dla niego wyrokiem skazującym. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Gdy policjanci go namierzyli, doszło do szokujących wydarzeń. Co za akrobacje!

Powiat złotoryjski. Alimenciarz uciekał przed policją 

46-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego latami nie płacił alimentów. Skończyło się to dla niego wyrokiem skazującym na karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Wtedy zaczął się ukrywać, aż śledczy wystawili za nim list gończy.

- Policjanci prowadząc poszukiwania udali się do miejsca zamieszkania 46-latka. Okazało się, że tym razem mężczyzna był w domu. Jednak, aby uniknąć zatrzymania, ukrył się przed mundurowymi na strychu - mówi asp. Dominika Kwakszys z policji w Złotoryi.

Nie zamierzał się poddać nawet wtedy, kiedy mundurowi znaleźli jego skrytkę. - Próbując za wszelką cenę uniknąć zatrzymania, wyszedł przez okno na dach dwupiętrowego domu, a następnie przedostał się na... rosnące w pobliżu budynku drzewo – dodaje asp. Dominika Kwakszys.

46-latek musiał się popisać sporymi umiejętnościami akrobacyjnymi! Po pewnym czasie jednak stwierdził, że dalsze tkwienie na drzewie nie ma większego sensu i oddał się w ręce funkcjonariuszy.

- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie teraz zasądzoną karę pozbawienia wolności – kończy rzeczniczka policji.

Napad na placówkę bankową we Wrocławiu. Wszystko się nagrało!