TIR wpadł do rzeki w Zagrodnie i uszkodził WODOCIĄG. Mieszkańcy odcięci od wody

i

Autor: Facebook: Karolina Bardowska, wójt gminy Zagrodno TIR wpadł do rzeki w Zagrodnie i uszkodził WODOCIĄG. Mieszkańcy odcięci od wody

TIR wpadł do rzeki w Zagrodnie i uszkodził WODOCIĄG. Mieszkańcy odcięci od wody

2021-02-06 10:03

W Zagrodnie i Uniejowicach w powiecie złotoryjskim na Dolnym Śląsku w sobotę 6.02. przerwane są dostawy wody, po tym jak tir wpadł do rzeki w miejscowości Zagrodno i uszkodził wodociąg. Na miejscu wypadku są też utrudnienia w ruchu, droga jest zablokowana.

TIR wpadł do rzeki w Zagrodnie. Utrudnienia

Do wypadku doszło w sobotę 6.02. około godziny 9 na lokalnej drodze w Zagrodnie. Ciężarówka wpadła w poślizg i stoczyła się do rzeki. "Droga w miejscu wypadku jest nieprzejezdna; kierowcy ciężarówki nic się nie stało i o własnych siłach wyszedł z pojazdu. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia" - powiedział PAP podkomisarz Wojciech Jabłoński z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Wypadek w Zagrodnie. Uszkodzony wodociąg

W wyniku wypadku w Zagrodnie uszkodzony został wodociąg. Gmina poinformowała na portalu społecznościowym, że przerwana została sieć wodociągowa Zagrodno – Uniejowice. "W tych miejscowościach obecnie jest przerwa w dostawie wody. Na tę chwilę nie wiadomo, ile potrwa awaria" - podano.

Czytaj też:

  Wrocław: Sprawca śmiertelnego wypadku wciąż na wolności. Policja szuka kierowcy czarnego audi

Ćwiczenia policyjne z użyciem drona. Gdańsk