Sprawca śmiertelnego wypadku wciąż na wolności

i

Autor: materiały policji

Wrocław: Sprawca śmiertelnego wypadku wciąż na wolności. Policja szuka kierowcy czarnego audi

2021-02-05 20:31

Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego we Wrocławiu. 26 stycznia przed północą na skrzyżowaniu ul. Hubskiej i Bocznej kierowca czarnego audi potrącił mężczyznę, po czym uciekł z miejsca wypadku. Pieszy zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Policja prosi o pomoc w odszukaniu sprawcy.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (26 stycznia) ok. godz. 23.50 na skrzyżowaniu ul. Hubskiej i Bocznej we Wrocławiu. Kierowca audi potrącił 48-letniego mężczyznę, po czym uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pieszemu pomocy. 48-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Sprawca wypadku wciąż jest poszukiwany przez policję. Wiadomo, że poruszał się czarnym audi A3 z przyciemnianymi tylnymi szybami, o początkowych numerach rejestracyjnych DW lub DWR. W następstwie potrącenia pieszego samochód może mieć uszkodzoną przednią szybę, maskę lub reflektory.

ZOBACZ TEŻ: Poruszające słowa rodziny pani Beaty. Nasza mama NIE ŻYJE, a ten kto ją zabił jest wolny. Pomóżcie znaleźć MORDERCĘ!

Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do wszystkich świadków wypadku lub innych osób, które mogą coś wiedzieć na temat okoliczności zdarzenia, w szczególności do osób posiadających wiedzę na temat kierowcy i samochodu, którym się poruszał. Osoby, które mogą pomóc w odszukaniu sprawcy, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław–Rakowiec pod nr. tel. (47)871-43-44 lub (47)871-39-44.

Sonda
Czy kierowcy w Polsce jeżdżą bezpiecznie?
Ten film PRZERAŻA! Subaru nagrało własne dachowanie. Zobacz Wideo ale najpierw zapnij pasy!