Zboczeniec

i

Autor: KlausHausmann/Pixabay.com

Wrocław: Policja szuka zboczeńca ze Stabłowic. Obnażał się na ulicy, wzbudził strach

2021-02-03 13:10

Policjanci poszukują mężczyzny, który napastował kobiety na Stabłowicach. Zboczeniec obnażał się tam przed kobietami. Przez jego zachowanie część mieszkanek osiedla boi się teraz wyjść z domu.

Na niektóre mieszkanki Stabłowic padł blady strach. Boją się same wyjść z domu na zakupy, czy pobiegać. Nic dziwnego. Na osiedlu grasuje zboczeniec. Na osiedlowym forum internetowym kobiety opisują różne sytuacje, w których zostały zaatakowane. Na szczęście zboczeniec ograniczał się na razie do obnażania i masturbacji i żadnej stabłowiczance nie zrobił krzywdy.

Nie zmienia to faktu, że budzi strach. Dlatego sprawę bardzo poważnie traktuje policja.

Zboczeniec grasuje na Stabłowicach

- Do Komisariatu Policji Wrocław-Leśnica wpłynęło zawiadomienie dotyczące zdarzenia na terenie Stabłowic, podczas którego przed dwoma z mieszkanek Wrocławia obnażył się nieznany im mężczyzna. Aktualnie policjanci prowadzą czynności, w tym operacyjne, mające na celu ustalenie danych osoby, która mogła dopuścić się czynu niezgodnego z prawem. Policjanci w tej sprawie współpracują również z Prokuraturą Wrocław-Fabryczna - mówi Krzysztof Marcjan z biura prasowego wrocławskiej policji. 

CZYTAJ TEŻ: Kobiety alarmują! Na wrocławskich Stabłowicach grasuje ZBOCZENIEC w szarym punto!

- Nadmieniam, że od razu po uzyskaniu informacji o takim zdarzeniu, funkcjonariusze zintensyfikowali działania patrolowo-obchodowe w rejonie, gdzie miało dojść do wspomnianych sytuacji - dodaje policjant.

Złapanie zboczeńca wydaje się kwestią czasu. Został on w miarę dokładnie opisany. Dodatkowo na osiedlu jest sporo kamer.