Tomasz Komenda  uniewinniony

i

Autor: fotomontaż "SE" Wyrok SN otwiera Komendzie drogę do walki o gigantyczne zadośćuczynienie  za wieloletni pobyt w więzieniu.

Tomasz Komenda ma już tego DOŚĆ! Chce złożyć pozew przeciw rodzinie zamordowanej 15-latki

2020-09-17 21:34

Matka Małgosi, nastolatki zamordowanej w sylwestra 1996 roku w Miłoszycach pod Wrocławiu, oświadczyła w sądzie, że nie wierzy w niewinność Tomasza Komendy. Zdaniem kobiety, mężczyzna powinien wrócić do więzienia. Komenda postanowił pozwać rodzinę 15-latki do sądu.

Tomasz Komenda kilkanaście miesięcy temu został ostatecznie uniewinniony. Wcześniej odsiedział w więzieniu 18 lat za rzekome zabójstwo 15-letniej Małgosi, do którego doszło w sylwestra 1996 roku w Miłoszycach niedaleko Wrocławia.

ZOBACZ: "Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia". Matka zamordowanej Małgosi nie wierzy w jego niewinność

Nie wszyscy jednak wierzą w niewinność Komendy. We wtorek (15 września), we wrocławskim sądzie matka zamordowanej Małgosi oświadczyła, że Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia.

- Chciałbym się zwrócić tutaj do ojca ofiary, że jeśli jeszcze raz będzie mnie oczerniał i mówił, że to ja jestem prawdziwym sprawcą, który skrzywdził ich córkę, to spotkamy się na drodze sądowej. Ostrzegam po raz ostatni – mówił kilka dni temu w TVN Tomasz Komenda.

Jak informuje Wirtualna Polska, po tych słowach w sądzie, gdzie toczy się proces w sprawie zamordowania Małgorzaty, jej rodzice znów oskarżali Tomasza Komendę. To właśnie dlatego mężczyzna postanowił wnieść pozew do sądu.

Według nieoficjalnych doniesień dziennikarzy, bliscy próbują przekonać uniewinnionego od zabójstwa, by wstrzymał się z pozwem.

Tomasz Komenda oświadczył się po premierze filmu "25 lat niewinności"