Tragedia w Boguszynie. Nie żyje pasażerka nissana, który zjechał na przeciwny pas

i

Autor: Lowdown/WIKIPEDIA Na drodze krajowej nr 8 nissan zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z fordem. Zginęła pasażerka nissana, pięć innych osób zostało poszkodowanych.

Śmiertelny wypadek na Dolnym Śląsku

Tragedia w Boguszynie. Nie żyje pasażerka nissana, który zjechał na przeciwny pas

2022-07-30 17:09

Tragiczny wypadek w Boguszynie (powiat kłodzki)! Na drodze krajowej nr 8, osobowy nissan zjechał na przeciwny pas i zderzył się z fordem, w efekcie czego poszkodowanych zostało sześć osób. Mimo reanimacji zmarła jedna z pasażerek nissana, a druga kobieta poruszająca się tym samochodem została przetransportowana do szpitala przy pomocy śmigłowca ratowniczego.

Tragedia w Boguszynie. Nie żyje pasażerka nissana, który zderzył się z fordem

W sobotę, 30 lipca na drodze krajowej nr 8 w Boguszynie (powiat kłodzki) doszło do śmiertelnego wypadku drogowegoW tragicznym zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe: nissan oraz ford. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że zawinił kierowca pierwszego pojazdu, który zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo poruszającym się fordem. W wypadku ucierpiało aż sześć osób.

Ratownikom nie udało się uratować życia pasażerki nissana, która zmarła mimo podjętej akcji reanimacyjnej. Druga kobieta poruszająca się nissanem trafiła do szpitala przy pomocy śmigłowca ratowniczego. Do lecznicy przetransportowano również czterech pozostałych uczestników feralnej kraksy. Obecnie ruch na trasie odbywa się wahadłowo. Jak podaje PAP, termin zakończenia utrudnień na DK 8 nie jest jeszcze znany.

PRZECZYTAJ: Zaginioną Marię znaleziono w niemieckim szpitalu. "Została zgwałcona przez kilku obcokrajowców"

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu marki nissan zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem marki ford, którym kierowała kobieta. Pojazdami podróżowało łącznie sześć osób. Pasażerka samochodu marki nissan, pomimo reanimacji zmarła. Druga pasażerka tego samego samochodu została śmigłowcem LPR odwieziona do szpitala – przekazała PAP podinsp. Wioletta Martuszewska, oficer prasowa KPP w Kłodzku.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Łącznie 13 tysięcy złotych mandatu oraz 28 punktów karnych. Konsekwencje "rajdu" na terenie Katowic