Tramwaj MPK pomalowany w barwy Śląska Wrocław

i

Autor: MPK Wrocław

Tramwaj MPK pomalowany w barwy Śląska Wrocław. Kiedy nim pojedziemy? [ZDJĘCIA]

2022-03-31 13:28

Kibice Śląska Wrocław pomalowali jeden z miejskich tramwajów. Wyjątkowy pojazd powstał w ramach współpracy fanów WKS-u, MPK oraz klubu.

Inicjatywa pomalowania tramwaju w barwy Śląska Wrocław wpisuje się w obchody 75-lecia powstania klubu. – Śląsk to wielki klub. Świadczą o tym sukcesy, które od teraz widnieją na jednym z naszych tramwajów – mówi Krzysztof Balawejder, prezes MPK Wrocław. – Tak świetny klub ma też świetnych kibiców, którzy potrafią zrobić fantastyczne rzeczy, co możemy zobaczyć nie tylko na stadionach, ale teraz również na wrocławskich ulicach.

Tramwaj został pomalowany przez kibiców skupionych w ośrodku Kibice Razem Śląsk Wrocław oraz Stowarzyszeniu Wielki Śląsk.

– Wielkie podziękowania dla kibiców, którzy zaangażowali się w ten projekt i osobiście ozdobili tramwaj w barwy klubu. Dziękujemy również MPK Wrocław za współpracę i przekazanie pojazdu. Sądzę, że dla wielu wrocławian stanie się on ulubionym tramwajem w mieście, który w roku 75-lecia klubu ozdobi ulice Wrocławia – mówi Piotr Waśniewski, prezes klubu.

Pociąg zmiótł samochód z przejazdu kolejowego. Malutkie dziecko w szpitalu

Pojazd na ulicach miasta po raz pierwszy pojawi się w piątek, 1 kwietnia, zatem w dniu meczu Śląska z Lechem Poznań.

Sonda
Kto wygra mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań?