Dramat na osiedlu na Ursynowie. Od awantury trząsł się cały blok. W ruch poszedł nóż

i

Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne noża

Horror w Wałbrzychu. 13-latek zadźgał partnera matki. Później sam zadzwonił na policję

2021-08-13 13:23

Prawdziwy horror na wałbrzyskim Starym Zdroju. 13-letni chłopiec miał zadźgać nożem 29-letniego konkubenta swojej matki. Po wszystkim sam zadzwonił na policję, w efekcie czego trafił do policyjnej izby dziecka. Co tam się stało? Czy nastolatek zabił w obronie swojej matki?

Dziecko zabiło dorosłego mężczyznę? Tragedia w Wałbrzychu

Do koszmaru doszło w czwartek 12 sierpnia we wczesnych godzinach wieczornych, około 20.00 w jednym z bloków na Starym Zdroju (dzielnica Wałbrzycha). W ten sprawie, jak dotąd, królują nieoficjalne informacje. 29-letni Paweł G. to konkubent matki nastolatka. Tamtego wieczoru miał przebywać w mieszkaniu za jej zgodą. Spekulacje medialne sugerują, że 13-letni chłopiec chwycił za nóż w obronie swojej matki. Ponad wszelką wątpliwość wiadomo natomiast, że cios, który zadał 29-latkowi był śmiertelny.

Nastolatek zabił i sam zadzwonił na policję?

Według relacji portalu dziennik.walbrzych.pl, po wszystkim chłopiec sam sięgnął po telefon i zawiadomił policję. Kiedy patrol zjawił się na miejscu chłopiec dokładnie opisał, co się stało. Trafił do Policyjnej Izby Dziecka, gdzie będzie przybywał do momentu, aż sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Według nieoficjalnych ustaleń Paweł G. był już wcześniej karany, m.in. za przemoc wobec... swojej konkubentki. Tego wieczora miał być też pijany.

Owad ukąsił dziecko. Policyjna eskorta do szpitala