Wałbrzych. Ksiądz do kierowcy: Spie******, bucu!. Nazywa go synem prostytutki i pedałem [WIDEO]

i

Autor: Senlay/cc0/Pixabay.com Ksiądz z Wałbrzycha pokłócił się z kierowcą na parkingu przy parafii Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika. Wuglarną wymianę zdań można znaleźć w serwisie YouTube

Wałbrzych. Ksiądz do kierowcy: "Spie******, bucu!". Nazywa go "synem prostytutki i "pedałem" [WIDEO]

2021-03-12 18:53

Ksiądz z Wałbrzycha pokłócił się z kierowcą na parkingu przy parafii Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika. W czasie niezwykle ostrej wymiany zdań duchowny mówi do mężczyzny: "Spie******, bucu!", a w czasie dalszej kłótni nazywa go ponadto "synem prostytutki" i "pedałem". Wulgarna scysja księdza z Wałbrzycha została zarejestrowana i można ją obejrzeć w serwisie YouTube.

Wałbrzych. Ksiądz do kierowcy: "Spie******, bucu!". Nazywa go "synem prostytutki i "pedałem"

Jak informuje walbrzych.naszemiasto.pl, ksiądz z Wałbrzycha w niezwykle wulgarny sposób pokłócił się z kierowcą na parkingu przy parafii Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika. Wideo z kłótni obu mężczyzn pojawiło się w serwisie YouTube, a w czasie zdarzenia duchowny mówi do mężczyzny m.in.: "Spie******, bucu!". To nie wszystko, bo wymiana zdań między księdzem z Wałbrzycha a kierowcą przybiera jeszcze na sile, a mężczyzna zostaje jeszcze nazwany "synem prostytutki" i "pedałem". Dodać trzeba, że parkujący przy parafii Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika nie pozostaje dłużny duchownemu, nazywając go m.in. "pedofilem".

Świdnicka Kuria Biskupia komentuje

Jak informuje walbrzych.naszemiasto.pl, ws. zachowania księdza z Wałbrzycha głos zabrała już Świdnicka Kuria Biskupia.

- W związku z publikacją na kanale YouTube nagannego i gorszącego zachowania duchownego diecezji świdnickiej z dnia 11 marca 2021 r., Świdnicka Kuria Biskupia oświadcza, iż w trybie pilnym została przeprowadzona rozmowa dyscyplinująca z tym duchownym. Równocześnie Kuria ubolewa, że postawa duchownego była wysoce niestosowna i wywołała niepotrzebne emocje oraz zgorszenie. Duchowny został ukarany naganą przewidzianą przepisami Kodeksu Prawa Kanonicznego. Wobec powyższego duchowny wyraził żal, że doszło do tego rodzaju zdarzenia, i przeprasza wszystkich, którzy poczuli się tą sytuacją urażeni i zgorszeni - czytamy.

Szokujące oświadczenie wrocławskich dominikanów obnaża mroczną przeszłość