Wielbłąd Czesio wpadł do stawu. Interwencja w Czatkowicach pod Miliczem

i

Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Wierzchowicach Wielbłąd Czesio wpadł do stawu. Interwencja w Czatkowicach pod Miliczem

Wielbłąd Czesio wpadł do stawu! To gwiazda filmowa. Grał u Stuhra!

2021-11-07 22:08

Wielbłąd Czesio potrzebował pomocy w niedzielny poranek. O 04:30 Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchowicach została zadysponowana do uratowania wielbłąda z hodowli "Alpaki Przytulaki - Alpakorekreacja". Zwierzę wpadło do stawu i nie mogło się wydostać. Gwiazda filmowa nie ucierpiała!

Wielbłąd Czesio - bo tak nazywa się gwiazda-uciekinier, miał dziś kłopoty. W niedzielny poranek (ok. 4.30) strażacy z jednostki OSP w Wierzchowicach otrzymali zgłoszenie o wielbłądzie, który wpadł do stawu. Zwierzęciu groziło niebezpieczeństwo, więc na miejscu - w miejscowości Czatkowice - interweniowały zastępy GBA OSP Wierzchowice, GCBA JRG PSP Milcz, i GCBA OSP Czatkowice. - Strażacy wyciągnęli zwierzę z wody oraz zabezpieczyli je w bezpiecznym miejscu - komentują.

Wielbłąd Czesio. Artysta był w tarapatach

Jak precyzuje portal azetawrocławska.pl, Czesio nie jest zwykłym wielbłądem. To artysta, aktor który ma w CV rolę u Jerzego Stuhra. Zagrał w jego filmie "Duże zwierzę", a pochodzi z  hodowli "Alpaki Przytulaki - Alpakorekreacja" prowadzonej w Czatkowicach. W ostatnich dniach hodowla zmienia lokalizację, a zwierzęta są przenoszone - tak tak zgubił się Czesio.

Centrum Warszawy zdewastowane po Marszu dla Izy