Wojtek Kocielski do tej pory grał w WKS-ie Śląsk, teraz jest w Dzierżoniowie

i

Autor: Wojciech Góralski Wojtek Kocielski do tej pory grał w WKS-ie Śląsk, teraz jest w Dzierżoniowie

Wojtek Kocielski - poznajcie młodego piłkarza - rapera! [WIDEO, AUDIO]

2016-02-16 10:25

Przyjechał do Wrocławia żeby grać w Śląsku Wrocław. Dotychczas reprezentował barwy rezerw WKS-u, ale marzy mu się ekstraklasa. Innym marzeniem jest scena muzyczna.

Wojtek Kocielski ma 18 lat. W wolnych chwilach uczy się do matury i pisze teksty piosenek, które później rapuje. To jednak nie wszystko. Zawodowo gra w piłkę nożną.

- Do tej pory byłem zawodnikiem Śląska Wrocław. Chcę jeszcze na pewno zaistnieć tutaj w pierwszym zespole - deklaruje piłkarz.

Muzyka też zajmuje bardzo ważne miejsce w jego życiu.

- Jakoś się tak zgrało z kolegą. On teksty sobie pisał w zeszycie, okazało się, że ja też coś piszę. Mam może do tego jakiś talent. No i wyszło, że coś nagraliśmy. Tak się zaczęło, że po treningach było pisanie muzyki - opowiada Wojtek Kocielski.

Będzie album?

- Są plany robienia płyt. Pytanie czy jakiś producent będzie chciał zainwestować lub podrzucić nam jakąś muzykę. Zobaczymy, bo z tym jest problem. 

Znajomi na Wojtka mówią po prostu "raper", on sam jednak używa ksywy Kocik. Pod taką nazwą można też go znaleźć na youtubie.

Sprawdź freestyle Kocika i opowieść o jego planach na przyszłość:

Przyjechał do #Wrocławia żeby grać w WKS Śląsk Wrocław SA. Jest jednak nie tylko piłkarzem, ale też raperem. Poznaj...Posted by ESKA INFO Wrocław on 16 luty 2016

Zobacz klip Kocika & Maleja:

Kocik to nie jedyny przypadek dolnośląskiego sportowca – rapera. W sezonie 2014-2015 w Ślęzie Wrocław grała Jhasmin Player, która również rapowała. Teraz gra w Lublinie. 

Posłuchaj materiału reportera Radia ESKA Wojtka Góralskiego:

Czytaj także: Darmowe parkowanie w centrum. Czy to możliwe po tym jak parking NFM stał się płatny? [GALERIA, AUDIO]