Lato

i

Autor: Pixabay Słupek rtęci w termometrach w czasie weekendu we Wrocławiu znacznie wzrośnie

Znów nie będzie czym oddychać. Wracają upały we Wrocławiu! Pogoda na 13-15 sierpnia

2021-08-13 9:04

Pogoda we Wrocławiu. Jaka czeka nas pogoda podczas weekendu od 13 do 15 sierpnia we Wrocławiu? Sprawdziliśmy. Synoptycy informują, że temperatura będzie rosnąć i zapowiada się bardzo ciepły, wręcz upalny weekend.

W ostatnich dniach we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku było ciepło, ale nie upalnie. Mamy jednak dobre wieści dla tych, którzy uwielbiają gorące dni albo wypoczynek nad wodą. Wkrótce będą mieli ku temu świetną okazję. Nawet jeśli nie macie już urlopów, to w nadchodzący weekend możecie zaszaleć i zażywać kąpieli, zarówno wodnych, jak i słonecznych. Wraca bowiem do Wrocławia upalne lato. Sprawdźcie jak będzie się prezentowała pogoda w poszczególne dni nadchodzącego weekendu 13-15 sierpnia 2021. Najgoręcej we Wrocławiu będzie w piątek, 13 sierpnia. Temperatura maksymalna w stolicy Dolnego Śląska osiągnie niemal 32 stopnie, a odczuwalna będzie znacznie wyższa. Zwłaszcza że wiatr będzie raczej słaby, a ostatnie chmury znikną z nieba tuż przed południem. I taka aura utrzyma się praktycznie do końca dnia. A sobota i niedziela we Wrocławiu będą równie piękne, choć minimalnie mniej upalne.

Pogoda we Wrocławiu 14-15 sierpnia: będzie gorąco!

W sobotę, 14 sierpnia, również ma być bardzo ładnie we Wrocławiu, choć do godz. 12 można spodziewać się również niewielkiego zachmurzenia. Z czasem chmur będzie coraz mniej, aż w końcu słońce rozgości się na niebie na dobre. Temperatura maksymalna ma wynieść 31 stopni. Dwie-trzy kreski mniej mają być natomiast w niedzielę, 15 sierpnia. Upał może być też nieco mniej odczuwalny, bowiem tego dnia można spodziewać się nieco większego zachmurzenia. To z pewnością będzie moment ulgi dla wszystkich zmęczonych weekendowymi upałami.

Przeczytaj koniecznie: W Polsce gorąco jak w piekle. Nadciąga Lucyfer! Pogoda oszaleje

Upał we Wrocławiu

QUIZ. 30 lat temu nie było ich jeszcze na mapie! Znasz te państwa?

Pytanie 1 z 10
"Najmłodszym"państwem świata jest obecnie: