Wrocław. Groza na S5. Pijany 21-latek szedł ekspresówką

i

Autor: pixabay.com./zdjęcie poglądowe Wrocław. Groza na S5. Pijany 21-latek szedł ekspresówką

Wrocław. GROZA na S5! Nocny spacer drogą ekspresową! Nie wiedział, co tam ROBIŁ!

2021-01-18 12:33

Droga ekspresowa S5, łącząca cztery województwa, 2.00 w nocy. 21 latek piechotą przechadza się w stronę Wrocławia! Kiedy policjanci zjawiają się na miejscu, mężczyzna nie potrafi wytłumaczyć, co tu robi. Wkoło niego samochody pędzą 120 km/h!

Wrocław. 21-latek spacerował ekspresówką!

W piątek 15 stycznia około 2.00 w nocy wrocławscy mundurowi otrzymali zgłoszenie o piechurze, poruszającym się wzdłuż drogi ekspresowej S5 w stronę Wrocławia. Jak relacjonuje st. sierż. Paweł Noga, funkcjonariusze wysłani na miejsce doskonale znają drogę i rozwijane na niej prędkości. Musieli działać szybko...

[...] potwierdzili zgłoszenie, spotkali na drodze 21-letniego mężczyznę, który szedł jezdnią prowadzącą w kierunku Wrocławia. Dopuszczalna w tym miejscy prędkość to aż 120 km/h, więc młodego mężczyznę mijały rozpędzone pojazdy.

Choć 21-latek nie potrafił wytłumaczyć, co robi na drodze ekspresowej, szybko stało się jasne, że jest kompletnie pijany! - miał problemy z komunikacją i utrzymaniem równowagi - dodaje.

Zwyczajowo, tego typu interwencje kończą się przejazdem wraz z osobą pieszą w bezpieczne miejsce i wyciągnięciem konsekwencji prawnych. Tym razem, ze względu na stan upojenia mężczyzny, miejscem bezpiecznym okazało się być pomieszczenie dla osób zatrzymanych, które 21-latek opuścił po wytrzeźwieniu.

Tragiczny pożar w Szymbarku. Nastolatka zginęła w płomieniach