Wrocław: Koszmarny finał niegroźnej kolizji. Kobieta wysiadła z auta i spadła z mostu

i

Autor: Wodna Służba Ratownicza Wrocław: Koszmarny finał niegroźnej kolizji. Kobieta wysiadła z auta i spadła z mostu

Wrocław: Koszmarny finał niegroźnej kolizji. Kobieta wysiadła z auta i spadła z mostu

2021-12-24 18:42

To była niegroźna kolizja, jakich zdarza się wiele na polskich drogach. Jednak to, co wydarzyło się później, mogło skończyć się tragicznie. Do szpitala trafiła kobieta, która wysiadając z auta, spadła z mostu.

Do zdarzenia doszło w wigilijny poranek, 24 grudnia, po godz. 6:00, na Moście Rzędzińskim, na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Na jezdni w kierunku autostrady A4 doszło do niegroźnej kolizji z udziałem dwóch samochodów. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało, ale uczestnicy kolizji wyszli z pojazdów. Wtedy wydarzyło się coś nieoczekiwanego.

Czytaj też: 162 cudzoziemców pracowało we wrocławskiej firmie transportowej nielegalnie

- Jedna z pasażerek, chcąc uniknąć sytuacji zagrożenia życia chciała zejść z pasa ruchu, przeszła przez bariery ochronne i jeszcze kawałek dalej, prawdopodobnie poślizgnęła się i wpadła w szczelinę, która znajdowała się pomiędzy pasami jezdni – informuje Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.

Kobieta spadła z wysokości kilkunastu metrów. Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie. Kobieta z licznymi obrażeniami ciała została przetransportowana do jednego z wrocławskich szpitali.

Czytaj też: Napadali na sklepy z pistoletem i maczetą. Wrocławscy policjanci rozbili groźny gang [WIDEO]

Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?
Tutaj zginął Tomasz