Mały piesek wypadł z jadącego samochodu. Kierowca był pijany

2021-10-14 15:04
Mały piesek wypadł z jadącego samochodu. Kierowca był pijany
Autor: materiały policji

1,5 prom. alkoholu miał w organizmie 57-letni kierowca fiata cinquecento, który w brawurowy sposób jechał ulicami Wrocławia. Mężczyzna jechał tak dynamicznie, że na jednym z zakrętów z samochodu wypadł mały pies. Wszystko to działo się na oczach policjantów, którzy zatrzymali 57-latka i zaopiekowali się psem.

Uwagę wrocławskich policjantów patrolujących rejon Psiego Pola, zwrócił kierowca fiata cinquecento, który w dynamiczny sposób skręcił w drogę poprzeczną. Jednocześnie funkcjonariusze zauważyli, jak z samochodu wypada mały pies. Policjanci natychmiast zatrzymali kierowcę fiata i zaopiekowali się psem, który mógł zostać potrącony przez inne pojazdy. Czworonogowi na szczęście nic się nie stało i wkrótce trafił pod opiekę osoby zaufanej.

Poważne kłopoty będzie miał natomiast kierowca fiata. Jak się okazało 57-letni wrocławianin był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,5 prom. alkoholu w organizmie.

- Mężczyzna był bardzo agresywny, a jego zachowanie mocno utrudniało funkcjonariuszom wykonywanie niezbędnych czynności służbowych - informuje sierż. szt. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Jakby tego było mało, 57-latek kierował fiatem, nie posiadając do tego wymaganych uprawnień. Pijany mężczyzna został przewieziony na komisariat przy ul. Kiełczowskiej. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozić mu może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Mały piesek wypadł z jadącego samochodu. Kierowca był pijany
Autor: materiały policji
33-letni włamywacz okradł blisko 30 wrocławskich lokali gastronomicznych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE