Miał w samochodzie kilka tysięcy porcji marihuany

i

Autor: materiały policji

Wrocław: Miał w samochodzie kilka tysięcy porcji marihuany! Zdradziło go nerwowe zachowanie

2021-01-14 12:27

Nawet 10 lat więzienia grozi 29-latkowi zatrzymanemu przez wrocławskich policjantów. Mężczyzna przewoził w samochodzie 4 tysiące porcji handlowych marihuany. Kolejne 2 tysiące porcji narkotyków funkcjonariusze znaleźli u niego w mieszkaniu.

Wrocławscy policjanci patrolujący Ołbin zwrócili uwagę na nerwowo zachowującego się kierowcę skody, który jechał ul. Damrota. Funkcjonariusze postanowili porozmawiać z mężczyzną i zweryfikować swoje podejrzenia.

- 29-latek podczas spotkania z funkcjonariuszami zachowywał się bardzo nerwowo, a jego ręce mocno się trzęsły. Mężczyzna nie chciał współpracować z policjantami ani z nimi rozmawiać – informuje st. sierż. Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Szybko wyszedł na jaw powód zdenerwowania 29-letniego mieszkańca Głogowa. Mężczyzna miał przy sobie foliowy worek, w którym znajdowało się blisko 4 tysięcy porcji handlowych marihuany. Kolejny zapas narkotyków funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu mężczyzny. Zabezpieczono także telefon komórkowy 29-latka i wagę.

- Łącznie przy okazji realizacji tej sprawy policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 6 tysięcy porcji handlowych marihuany – informuje Paweł Noga.

O dalszym losie zatrzymanego mężczyzny zdecyduje sąd. Za posiadanie tak dużej ilości narkotyków 29-latkowi może grozić nawet 10 lat więzienia.

Miał w samochodzie kilka tysięcy porcji marihuany

i

Autor: materiały policji
Kierowca BMW pomylił światła na skrzyżowaniu. Groźny wypadek we Wrocławiu