Wrocław. Nagła śmierć dwojga studentów AWF! Asia i Dawid odeszli tego samego dnia

i

Autor: Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Nagła śmierć dwojga studentów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Joanna K. i Dawid A. odeszli tego samego dnia, tj. w sobotę 4 grudnia

Wrocław. Tajemnicza śmierć dwojga studentów AWF. Asia i Dawid odeszli tego samego dnia

Nagła śmierć dwojga studentów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Joanna K. i Dawid A. odeszli tego samego dnia, tj. w sobotę, 4 grudnia. Obydwoje mieli tyle samo lat, czyli 21, i byli studentami II roku. Dziewczyna studiowała terapię zajęciową, natomiast chłopak - fizjoterapię. Obydwoje studenci AWF we Wrocławiu zostaną pochowani 11 grudnia.

Wrocław. Nagła śmierć dwojga studentów AWF! Asia i Dawid odeszli tego samego dnia

Nagła śmierć dwojga studentów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Joanna K. i Dawid A. zmarli tego tego dnia, czyli w sobotę 4 grudnia. Obydwoje mieli też tyle samo lat, tj. 21, i byli studentami drugiego roku. Dziewczyna studiowała terapię zajęciową, a chłopak studiował fizjoterapię. Obydwoje zostaną pochowani w sobotę, 11 grudnia. Jak informuje AWF we Wrocławiu, uroczystości pogrzebowe 21-latki odbędą się w kościele Matki Bożej Miłosierdzia w Jeleniej Górze Cieplicach przy ul. PCK 23. Na godz. 12.00 zaplanowano czuwanie i wspólną modlitwę, a o godz. 13.00 - mszę świętą. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu komunalnym przy ulicy Krośnieńskiej. Osoby, które nie zjawią się osobiście, będą mogły oglądać transmisje z uroczystości w kościele za pośrednictwem strony internetowej parafii (parafiambm.jgora.pl), w zakładce "Online". Z kolei uroczystości pogrzebowe Dawida A. rozpoczną się o godz. 8 na cmentarzu przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu.

- Rodzinie i najbliższym  składamy wyrazy głębokiego współczucia. Rektor, Dziekan Wydziału Fizjoterapii, koleżanki i koledzy oraz cała społeczność Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - czytamy na stronie internetowej uczelni.

Czytaj też: Wrocław: Kobieta została potrącona przez samochód. Sama była sobie winna?

Czytaj też: Wrocław. Poszukiwany przestępca zatrzymany w Pasażu Grunwaldzkim. Wpadł, bo nie miał maseczki

Śmierć dwójki studentów AWF we Wrocławiu. Co się stało? Komunikat policji

Zapytaliśmy Komendę Miejską Policji we Wrocławiu o okoliczności śmierci dwójki studentów. Mundurowi z tej jednostki zajmują się śmiercią 21-letniego Dawida, bowiem zgon Joanny nastąpił poza rejonem znajdującym się pod jurysdykcją komendy.

- Przedmiotową sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Osiedle, niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zgonie 21-letniego mężczyzny. Policjanci wykonali niezbędne czynności procesowe w miejscu gdzie doszło do tej sytuacji, czyli na terenie jednego z obiektów sportowych. Decyzją prokuratora ciało skierowano na sekcję sądowo-lekarską i sprawa została objęta śledztwem prokuratorskim. Decyzję o przekazaniu szczegółów sprawy i informacji na ten temat, może podjęć właściwy prokurator z Prokuratury Rejonowej Wrocław Psie Pole - podaje wrocławska komenda.

Groby znanych Polaków nieopłacone. Grozi im likwidacja!