Wrocław. Tajemnicza śmierć dwojga studentów AWF. Asia i Dawid odeszli tego samego dnia

2021-12-09 17:00
Wrocław. Nagła śmierć dwojga studentów AWF! Asia i Dawid odeszli tego samego dnia
Autor: Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Nagła śmierć dwojga studentów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Joanna K. i Dawid A. odeszli tego samego dnia, tj. w sobotę 4 grudnia

Nagła śmierć dwojga studentów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Joanna K. i Dawid A. odeszli tego samego dnia, tj. w sobotę, 4 grudnia. Obydwoje mieli tyle samo lat, czyli 21, i byli studentami II roku. Dziewczyna studiowała terapię zajęciową, natomiast chłopak - fizjoterapię. Obydwoje studenci AWF we Wrocławiu zostaną pochowani 11 grudnia.

Wrocław. Nagła śmierć dwojga studentów AWF! Asia i Dawid odeszli tego samego dnia

Nagła śmierć dwojga studentów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Joanna K. i Dawid A. zmarli tego tego dnia, czyli w sobotę 4 grudnia. Obydwoje mieli też tyle samo lat, tj. 21, i byli studentami drugiego roku. Dziewczyna studiowała terapię zajęciową, a chłopak studiował fizjoterapię. Obydwoje zostaną pochowani w sobotę, 11 grudnia. Jak informuje AWF we Wrocławiu, uroczystości pogrzebowe 21-latki odbędą się w kościele Matki Bożej Miłosierdzia w Jeleniej Górze Cieplicach przy ul. PCK 23. Na godz. 12.00 zaplanowano czuwanie i wspólną modlitwę, a o godz. 13.00 - mszę świętą. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu komunalnym przy ulicy Krośnieńskiej. Osoby, które nie zjawią się osobiście, będą mogły oglądać transmisje z uroczystości w kościele za pośrednictwem strony internetowej parafii (parafiambm.jgora.pl), w zakładce "Online". Z kolei uroczystości pogrzebowe Dawida A. rozpoczną się o godz. 8 na cmentarzu przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu.

- Rodzinie i najbliższym  składamy wyrazy głębokiego współczucia. Rektor, Dziekan Wydziału Fizjoterapii, koleżanki i koledzy oraz cała społeczność Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - czytamy na stronie internetowej uczelni.

Czytaj też: Wrocław: Kobieta została potrącona przez samochód. Sama była sobie winna?

Czytaj też: Wrocław. Poszukiwany przestępca zatrzymany w Pasażu Grunwaldzkim. Wpadł, bo nie miał maseczki

Śmierć dwójki studentów AWF we Wrocławiu. Co się stało? Komunikat policji

Zapytaliśmy Komendę Miejską Policji we Wrocławiu o okoliczności śmierci dwójki studentów. Mundurowi z tej jednostki zajmują się śmiercią 21-letniego Dawida, bowiem zgon Joanny nastąpił poza rejonem znajdującym się pod jurysdykcją komendy.

- Przedmiotową sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Osiedle, niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zgonie 21-letniego mężczyzny. Policjanci wykonali niezbędne czynności procesowe w miejscu gdzie doszło do tej sytuacji, czyli na terenie jednego z obiektów sportowych. Decyzją prokuratora ciało skierowano na sekcję sądowo-lekarską i sprawa została objęta śledztwem prokuratorskim. Decyzję o przekazaniu szczegółów sprawy i informacji na ten temat, może podjęć właściwy prokurator z Prokuratury Rejonowej Wrocław Psie Pole - podaje wrocławska komenda.

Groby znanych Polaków nieopłacone. Grozi im likwidacja!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE