Akcja policji na Wyspie Słodowej

i

Autor: Marcin Torz Akcja policji na Wyspie Słodowej

Wrocław. Policja na Wyspie Słodowej. Szukają w Odrze Vlada

W czwartek rano na Wyspie Słodowej pojawiło się kilka jednostek policji i straży pożarnej. Badana jest sprawa mężczyzny, który zaginął we Wrocławiu w czerwcu.

Policja na Wyspie Słodowej. W czwartek, 3 września, z samego rana na wyspę Słodową przyjechali funkcjonariusze, którzy zajmują się poszukiwaniem zaginionego w czerwcu mężczyzny. Pierwsze informacje były takie, że z Odry wyłowiono jego ciało.  

Nie potwierdziły się jednak.

- Na razie nie możemy przekazać więcej informacji. Na miejscu trwają czynności - ucina Dariusz Rajski, oficer prasowy wrocławskiej policji.

Wkrótce więcej informacji.

Nieoficjalnie wiadomo, że policja poszukuje Vlada, 23-letniego Ukraińca. Mężczyzna zaginął w czerwcu i do tej pory się nie odnalazł. Nie można niestety wykluczyć, że utopił się w Odrze. Dlatego też w wodzie trwają poszukiwania ciała chłopaka. Policja, na skutek pracy operacyjnej, uznała, że trzeba dokładnie sprawdzić to miejsce. 

Najnowocześniejsza karetka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE