Pracownik naprawiający torowisko we Wrocławiu został ugodzony nożem

i

Autor: MPK Wrocław Prezes MPK Wrocław opublikował zdjęcia dwóch osób, które "mogą mieć kluczowe znaczenie dla sprawy”

Wrocław

Wrocław: Pracownik naprawiający torowisko ugodzony nożem. Policja zatrzymała dwie osoby

2022-07-27 7:08

We wtorek rano pracownik naprawiający torowisko tramwajowe przy skrzyżowaniu ul. Grabiszyńskiej i Zaporoskiej został ugodzony nożem. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali dwie osoby, mogące mieć związek z tym zdarzeniem. Wszystko wskazuje na to, że zostaną im przedstawione zarzuty.

Do groźnego zdarzenia doszło we wtorek (26 lipca) przy skrzyżowaniu ul. Grabiszyńskiej i Zaporoskiej we Wrocławiu. Ok. godz. 7.55 rano pracownik naprawiający torowisko tramwajowe został ugodzony nożem.

ZOBACZ TEŻ: Groził w sieci prezydentowi Wałbrzycha. 26-letni internauta aresztowany!

- Poszkodowany został zaopatrzony przez lekarzy - poinformował prezes MPK Wrocław, Krzysztof Balawejder. - Spotkałem się z nim po godz. 15.00 i zapewniłem o naszym wsparciu.

Kilka godzin po zdarzeniu prezes MPK opublikował w mediach społecznościowych nagranie z monitoringu oraz zdjęcia dwóch młodych osób - kobiety i mężczyzny - którzy, jak podkreślił, mogą mieć „kluczowe znaczenie dla sprawy”. Zaapelował też do mieszkańców, którzy mogą znać miejsce pobytu lub dane osób znajdujących się na zdjęciach, o kontakt z policją.

We wtorek wieczorem wrocławska policja poinformowała, że zatrzymała kobietę i mężczyznę, którzy mogą mieć związek z tą sprawą.

„W chwili obecnej prowadzone są z ich udziałem czynności procesowe i wszystko wskazuje na to, że zakończą się przedstawieniem zarzutów. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd” - poinformowała Komenda Miejska Policji we Wrocławiu.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Lubelskie. Jazda rowerem po przejściu zakończona zderzeniem