Wrocław: Taksówkarz staranował dwie kobiety na przejściu! Jedną znaleziono kilkanaście metrów dalej

i

Autor: MichaelGaida/cc0/Pixabay.com Fatalny wypadek na przejściu dla pieszych we Wrocławiu. Taksówkarz uderzył tam w dwie młode kobiety, z których jedna wyleciała w powietrze i upadła kilkanaście metrów dalej (zdj. ilustracyjne)

Wrocław: Taksówkarz staranował dwie kobiety na przejściu! Jedną znaleziono kilkanaście metrów dalej

2021-08-20 22:11

Fatalny wypadek na przejściu dla pieszych we Wrocławiu. Taksówkarz uderzył tam w dwie młode kobiety, z których jedna wyleciała w powietrze i upadła kilkanaście metrów dalej. Poszkodowana została ranna i trafiła do szpitala, a obrażenia wymagające hospitalizacji odniosła również druga z kobiet. Do wypadku doszło na przejściu na ul. Kamiennej we Wrocławiu.

Wrocław: Taksówkarz staranował dwie kobiety na przejściu! Jedną znaleziono kilkanaście metrów dalej

Jak informuje gazetawroclawska.pl, taksówkarz uderzył w dwie młode kobiety na przejściu dla pieszych na ul. Kamiennej przy skrzyżowaniu z ul. Komandorską we Wrocławiu. Do wypadku doszło w piątek 20 sierpnia ok. godz. 18.30. Poszkodowane przechodziły z prawej strony na lewą, co zauważyła osoba prowadząca forda, która zatrzymał się po prawej stronie jezdni. Jadący lewym pasem taksówkarz tego nie zrobił i staranował obie piesze, a jedna z nich wyleciała w powietrze i wylądowała kilkanaście metrów od pasów. Kobieta została ranna i trafiła karetką pogotowia do szpitala. Obrażenia odniosła także druga poszkodowana, która również wymagała hospitalizacji.

- Pierwsza z kobiet ma złamaną jedną z kończyn, natomiast jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, natomiast druga odniosła lekkie obrażenia ciała. Taksówkarz, który potrącił je na przejściu, był trzeźwy - informuje policja we Wrocławiu.

Czytaj też: Lubin. Pogrzeb Bartka, który zmarł po interwencji policji. "Niebo płacze". Relacja z uroczystości

Czytaj też: Bezpartyjny o Jacku Sutryku: prezydent Wrocławia chce być jak Neron!

Lot nad rondem w Nowej Soli