Wrocław. Volkswagen huknął w latarnię! Dwie osoby nie żyją, dwie ranne

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express; Andrzej Lange/Super Express Dwie osoby nie żyją, dwie ranne - to bilans wypadku, do jakiego doszło we Wrocławiu, po tym jak volkswagen uderzył w latarnię, zdj. ilustracyjne

Wrocław. Volkswagen huknął w latarnię! Dwie osoby nie żyją, dwie ciężko ranne [AKTUALIZACJA]

2022-05-24 13:48

Dwie osoby nie żyją, a dwie są ranne - to bilans wypadku, do jakiego doszło we Wrocławiu w nocy z poniedziałku na wtorek, 24 maja. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący volkswagenem jetta, jadąc ul. Powstańców Śląskich, na wysokości zajezdni tramwajowej, stracił panowanie nad autem. Samochód przejechał przez pas zieleni i uderzył w latarnię.

Wrocław. Volkswagen huknął w latarnię! Dwie osoby nie żyją, dwie ranne

Aktualizacja godz. 13:48

Jak informuje Komenda Miejska Policja we Wrocławiu, jedną z dwóch osób, które zginęły w wypadku, jest 28-letni mężczyzna, natomiast nadal nie udało się jeszcze ustalić tożsamości pozostałych uczestników zdarzenia. Jak dodają mundurowi, dwoje rannych zabranych do szpitala odniosło ciężkie obrażenia ciała.

Wcześniej pisaliśmy:

Volkswagen jetta uderzył w latarnię we Wrocławiu, w wyniku czego zginęły dwie osoby, a dwie inne zostały ranne. Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, 24 maja, na ul. Powstańców Śląskich. Służby ratownicze otrzymały informację o zdarzeniu tuż po północy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, osoba kierująca volkswagenem jechała od strony skrzyżowania z ul. Orlą w kierunku skrzyżowania z ul. Krzycką, ale na wysokości zajezdni tramwajowej stracił panowanie nad autem. Samochód przejechał przez pas zieleni i uderzył w przydrożną latarnię. Pojazd miał gruzińskie numery rejestracyjne. - W wypadku na ul. Powstańców Śląskich zginęli na miejscu kobieta i mężczyzna, natomiast dwie inne osoby, również kobieta i mężczyzna, zostały ranne - nie mamy informacji na temat tego, w jakim są stanie - informuje KWP we Wrocławiu. Policjanci nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku. Sprawą zajęła się też prokuratura.

Czytaj też: Zadał Kirze ogromne cierpienie. Ważna decyzja sądu w sprawie zwyrodnialca z Legnicy

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Szukali ofiar na polskich drogach! Zgłosiło się już 40 poszkodowanych, a to dopiero początek!