Wrocław. Wróci do właścicieli po 2 latach tułaczki! Historia jak z bajki [ZDJĘCIA]

i

Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com Członkowie Ekostraży Wrocław znaleźli zaginionego psa, dzięki czemu Bolek wróci do właścicieli po 2 latach tułaczki, zdj. ilustracyjne

Wrocław. Wróci do właścicieli po 2 latach tułaczki! "Historia jak z bajki" [ZDJĘCIA]

2020-12-28 14:52

Organizacja Ekostraż Wrocław opisała na swoim profilu facebookowym historię Bolka, psa, który wróci do swoich właścicieli po 2 latach tułaczki. Zwierzę uciekło z posesji w Żernikach Wrocławskich i przez kolejne kilkadziesiąt miesięcy błąkało się po wsiach pod Wrocławiem. Przed tegorocznymi Świętami Bolek trafił pod opiekę Ekostraży Wrocław, a niedługo później okazało się, że to zaginiony przed 2 laty piesek.

Ekostraż Wrocław pochwaliła się historią jak z bajki, bo dzięki jej członkom zaginiony pies Bolek wróci do swoich właścicieli po dwóch latach tułaczki. W 2018 r. zwierzę uciekło z posesji w Żernikach Wrocławskich i od tamtego czasu błąkało się po wsiach pod Wrocławiem, aż do momentu, gdy kilka dni przed tegorocznymi świętami przygarnęła je współpracująca z Ekostrażą Wrocław Ewa. Po wizycie u weterynarza okazało się, że Bolek jest zaczipowany.

- (...) I kolejną robotę wykonał domek tymczasowy (❤️❤️❤️), który zabawił się w detektywa i odkrył, że nr tel odpowiada nr firmy. A firma ma też nr komórkowy. Ostatecznie przed północą w niedzielę odzywa się numer z kierunkowym z Wielkiej Brytanii a pod nim kryje się Ania, która straciła psa Bolka dwa lata temu. Pies wydostał się z posesji w Żernikach Wrocławskich i zniknął.. Niedowierzanie, radość, spotkanie na zoomie, mnóstwo pytań. Rodzina Bolka żyje obecnie w UK i pandemia uniemożliwia natychmiastowy odbiór psa, ale próbujemy jak najszybciej zorganizować transport. Bolek już nie raz wcześniej podróżował do Anglii - piszą na swoim profilu facebookowym członkowie Ekostraży Wrocław.

"(...) Trudno mi sobie to wszystko wyobrazić. To jest historia, która zapisze się w mojej pamięci do końca życia" - napisała na swoim profilu facebookowym właścicielka Bolka, sympatycznego pieska spod Wrocławia.

Czytaj też: Tego CZORTA szukają drony i masa ludzi! Wyznaczono NAGRODĘ! Nikt nie wie, gdzie jest [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Wrocław. Dwóch Irakijczyków finansowało Państwo Islamskie! Wspierali terroryzm przez system Hawala

Zrób święta gorylowi

Z potrzeby serca nakarmiła ponad 500 osób