Wszczął awanturę w salonie i uderzył fryzjerkę

i

Autor: Shutterstock

Niecodzienna sytuacja

Wszczął awanturę i uderzył fryzjerkę. Potem stało się coś szokującego! Nagi mężczyzna chodził po ulicy

2024-03-27 14:01

Podczas wizyty w salonie fryzjerskim mężczyzna uderzył fryzjerkę. Gdy wyszedł z lokalu, uszkodził dwa samochody, a następnie… nagi chodził po okolicy.

Kłodzko. Mężczyzna uderzył fryzjerkę   

Do niecodziennego zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, 25 marca, przed godz. 18. Około 35-letni mężczyzna wszedł do salonu fryzjerskiego znajdującego się przy ul. Łużyckiej w Kłodzku. Wtedy rozegrały się szokujące sceny.

- Mężczyzna był klientem zakładu. W pewnym momencie doszło do awantury, podczas której mężczyzna uderzył pracującą w salonie fryzjerkę – powiedział nam młodszy aspirant Tobiasz Fąfara, oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Na tym jednak nie koniec. Po wyjściu z lokalu mężczyzna uszkodził dwa samochody zaparkowane w okolicy, a następnie… rozebrał się i nago chodził po ulicy. Później napastnik z zakładu fryzjerskiego położył się na jezdni. W takim stanie zastali go policjanci, którzy zostali wezwani na miejsca zdarzenia.

Ze względu na stan, w jakim znajdował się agresor, policjanci wezwali zespół ratownictwa medycznego, który udzielił mężczyźnie pomocy. Do szpitala zabrana została również uderzona kobieta, która w lecznicy przeszła badania. Od ich wyników będzie zależało, czy napastnik będzie ścigany z oskarżenia publicznego czy potrzebny będzie do tego wniosek pokrzywdzonej.

Kłodzka policja wyjaśnia wszystkie okoliczności sprawy. Mężczyzna nie był wcześniej znany mundurowym.

Pies wskazał policjantom drogę do swojego domu. Zaskakująca historia w Gołdapi