W środku była obsługa i klient

Z impetem wjechała samochodem do sklepu. Zatrzymała się między regałami

2022-10-17 12:32

Niewiarygodny wypadek w Borku Strzelińskim. 26-letnia kierująca daewoo najpierw doprowadziła do kolizji z volkswagenem, a następnie z impetem wjechała do… sklepu i „zaparkowała” między regałami. Jak się okazało, kobieta prawo jazdy posiadała od niedawna.

Borek Strzeliński. Wjechała samochodem do sklepu

Do tego niewiarygodnego zdarzenia doszło kilka dni temu, dokładnie w czwartek (13 października), kilka minut po godz. 6 w Borku Strzelińskim. Przy skrzyżowaniu ulic Strzelińskiej i Oławskiej samochód daewoo wjechał do… sklepu.

- W toku wykonywanych czynności ustalono, że kierująca samochodem osobowym znajdując się na łuku drogi nie zachowała należytych środków ostrożności w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając tym samym do kolizji z prawidłowo poruszającym się volkswagen. Następnie kierująca daewoo z impetem wjechała do pobliskiego sklepu gdzie „zaparkowała” pojazd pomiędzy regałami z produktami spożywczymi – mówi asp. Łukasz Porębski ze strzelińskiej policji.

W czasie zdarzenia w sklepie znajdowała się obsługa oraz klient. Na szczęście nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń ciała.

Jak się okazało, za kierownicą osobówki siedziałam 26-letnia kobieta, mieszkanka powiatu wrocławskiego. - Nie była w stanie wytłumaczyć swojego zachowania na drodze – dodał Porębski.

Jak się okazało, kierująca prawo jazdy miała od niedawna. Została ukarana wysokim mandatem karnym, a na jej konto powędrowało też 10 punktów karnych.

Pożar budynku wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego.