Z Wrocławia do Kopenhagi. SAS wznawia loty z wrocławskiego lotniska

2021-10-13 9:13
SAS samolot lotnisko Wrocław
Autor: pixabay

Linie SAS wznawiają loty z Wrocławia do Kopenhagi. Do stolicy Danii wrocławianie będą mogli podróżować dwa razy w tygodniu. Pierwszy lot już 4 listopada.

Kopenhaga to nie jest nowy kierunek na mapie lotów z wrocławskiego, ale wraca na nią po dłuższej przerwie. Od 4 listopada samoloty SAS będą kursować na lotnisko Kastrup w każdy czwartek i niedzielę. Lot potrwa tylko godzinę i 15 minut. Bilety są już w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, a ich ceny rozpoczynają się od 309 złotych (cena na dzień 7 października). – Cieszy fakt, że SAS powrócił do Portu Lotniczego Wrocław. Obecność tak prestiżowego przewoźnika na wrocławskim lotnisku to dobry znak, że ruch lotniczy konsekwentnie się odbudowuje – mówi Dariusz Kuś, prezes lotniska. - Lotnisko Kopenhaga-Kastrup to największy skandynawski hub i jedno z ważniejszych lotnisk w tej części Europy. Oferta SAS jest więc doskonałym rozwiązaniem komunikacyjnym dla biznesu, który bardzo często przesiada się na Kastrup w dalszych podróżach po Skandynawii – dodaje.

Wielki Zeppelin nad Wrocławiem

Wraca nie tylko Kopenhaga

Kopenhaga to nie jedyny kierunek, który wraca na wrocławskie lotnisko. Od 2 listopada będziemy mogli ponownie korzystać z przywróconego połączenia do Brukseli Charleroi. Od 31 października polecimy także do Billund, Lizbony oraz do Pafos na Cyprze, 1 listopada wystartuje nowe połączenie do Pizy, a 3 listopada do Bournemouth.

ZOBACZ TEŻ: Pomocne. Zwłoki księdza znalezione na terenie plebanii. Miał rozległe obrażenia. GALERIA PONIŻEJ

Wesele, Drogówka czy Kler. Mniej niż 12/15 oznacza, że nie znasz filmów Smarzowskiego

Pytanie 1 z 15
W pierwszym "Weselu" parę młodą zagrali...
Sonda
Czy lubisz latać samolotem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE