SAS samolot lotnisko Wrocław

i

Autor: pixabay

Z Wrocławia do Kopenhagi. SAS wznawia loty z wrocławskiego lotniska

2021-10-13 9:13

Linie SAS wznawiają loty z Wrocławia do Kopenhagi. Do stolicy Danii wrocławianie będą mogli podróżować dwa razy w tygodniu. Pierwszy lot już 4 listopada.

Kopenhaga to nie jest nowy kierunek na mapie lotów z wrocławskiego, ale wraca na nią po dłuższej przerwie. Od 4 listopada samoloty SAS będą kursować na lotnisko Kastrup w każdy czwartek i niedzielę. Lot potrwa tylko godzinę i 15 minut. Bilety są już w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, a ich ceny rozpoczynają się od 309 złotych (cena na dzień 7 października). – Cieszy fakt, że SAS powrócił do Portu Lotniczego Wrocław. Obecność tak prestiżowego przewoźnika na wrocławskim lotnisku to dobry znak, że ruch lotniczy konsekwentnie się odbudowuje – mówi Dariusz Kuś, prezes lotniska. - Lotnisko Kopenhaga-Kastrup to największy skandynawski hub i jedno z ważniejszych lotnisk w tej części Europy. Oferta SAS jest więc doskonałym rozwiązaniem komunikacyjnym dla biznesu, który bardzo często przesiada się na Kastrup w dalszych podróżach po Skandynawii – dodaje.

Wielki Zeppelin nad Wrocławiem

Wraca nie tylko Kopenhaga

Kopenhaga to nie jedyny kierunek, który wraca na wrocławskie lotnisko. Od 2 listopada będziemy mogli ponownie korzystać z przywróconego połączenia do Brukseli Charleroi. Od 31 października polecimy także do Billund, Lizbony oraz do Pafos na Cyprze, 1 listopada wystartuje nowe połączenie do Pizy, a 3 listopada do Bournemouth.

ZOBACZ TEŻ: Pomocne. Zwłoki księdza znalezione na terenie plebanii. Miał rozległe obrażenia. GALERIA PONIŻEJ

Wesele, Drogówka czy Kler. Mniej niż 12/15 oznacza, że nie znasz filmów Smarzowskiego

Pytanie 1 z 15
W pierwszym "Weselu" parę młodą zagrali...
Sonda
Czy lubisz latać samolotem?