Ząbkowice Śląskie. Odkręciła wszystkie kurki w kuchence! Mąż nawet nie wiedział...

i

Autor: Free-Photos/cc0/Pixabay.com Mieszkanka Ząbkowic Śląskich targnęła się na własne życie. Roztrzęsiona i zapłakana sama zadzwoniła pod numer alarmowy 112, ale celowo nie powiedziała, jak się nazywa i skąd dzwoni. Policjanci ustalili, że desperatka telefonowała z numeru swojego męża, który nie wiedział nawet, że jego żona właśnie podjęła próbę samobójczą

Ząbkowice Śląskie. Odkręciła wszystkie kurki w kuchence! Mąż nawet nie wiedział...

2021-05-25 21:33

Mieszkanka Ząbkowic Śląskich targnęła się na własne życie. Roztrzęsiona i zapłakana sama zadzwoniła pod numer alarmowy 112, ale celowo nie powiedziała, jak się nazywa i skąd dzwoni. Policjanci ustalili, że desperatka telefonowała z numeru swojego męża, który nie wiedział nawet, że jego żona właśnie podjęła próbę samobójczą. Mundurowi pojechali razem z mężczyzną pod adres, gdzie mogła się znajdować mieszkanka Ząbkowic Śląskich - okazało się, że odkręciła wszystkie kurki w kuchence gazowej.

Ząbkowice Śląskie. Odkręciła wszystkie kurki w kuchence! Mąż nawet nie wiedział...

Mieszkanka Ząbkowic Śląskich próbowała popełnić samobójstwo. W poniedziałek ok. godz. 22 zadzwoniła zapłakana i roztrzęsiona, informując o swoich zamiarach, ale nie podała, jak się nazywa ani skąd dzwoni. Po tym jak się rozłączyła, policjantom udało się ustalić, że telefonowała z numeru męża, dlatego mundurowi natychmiast się z nim skontaktowali. Przy pomocy mężczyzny wytypowali, gdzie może znajdować się mieszkanka Ząbkowic Śląskich.

- Gdy policjanci pojawili się pod ustalonym adresem na terenie gminy Ząbkowice Śląskie, już na korytarzu budynku wielorodzinnego wyczuli intensywną woń ulatniającego się gazu. Mundurowi natychmiast pobiegli do mieszkania, gdzie w jednym z pomieszczeń na podłodze znaleźli leżącą półprzytomną kobietę. Okazało się, że była ona nietrzeźwa i odkręciła wszystkie kurki w kuchence gazowej, w ten sposób próbując targnąć się na własne życie. Funkcjonariusze zakręcili gaz, przewietrzyli całe mieszkanie i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną - informuje policja w Ząbkowicach Śląskich.

Czytaj też: Dolnośląskie. Zaginął Janusz Batóg! Rodzina i policja proszą o pomoc! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj też: Jelenia Góra: Podpalił dom, w którym były dzieci. Grozi mu 10 lat więzienia

Pijany kierowca rozbił się na barierkach w Borku Strzelińskim

Rzeszów. 19-latek zabił swoją 18-letnią dziewczynę