Zabójstwo na Dolnym Śląsku. Trwa policyjna obława [AUDIO]

2016-08-10 15:46
Policyjna obława w Świebodzicach
Autor: Cezary p/wikipedia.org Policyjna obława w Świebodzicach

Do zbrodni doszło w nocy z 9 na 10 lipca w Świebodzicach. W mieszkaniu przy ul. Mikulicza znaleziono zwłoki 23-letniego mężczyzny.

Podejrzany to 29-letni Grzegorz Z. ze Świebodzic. Mężczyzna zadał swojej ofierze około 30 ran kłutych w okolicy klatki piersiowej, szyi oraz prawego uda. W trakcie prowadzonego śledztwa pojawiły się informacje, że 29-latek może przebywać na terenie Świebodzic - poinformował naszego reportera asp. sztab. Grzegorz Oleśkiewicz ze świdnickiej policji.

Obława trwa

Policja przeczesuje teren od ulicy Ofiar Oświęcimskich aż po ogródki działkowe i lasy wokół Świebodzic. W akcji udział borą policjanci ze Świebodzic, Świdnicy i Wrocławia, a nawet Warszawy w sumie około 100 funkcjonariuszy. Z powietrza wspiera ich policyjny śmigłowiec. Jak udało nam się ustalić, mężczyźni się znali. Na razie powody makabrycznego czynu Grzegorza Z. nie są znane.

Zdjęcie poszukiwanego, udostępnione przez policję:

Poszukiwany Grzegorz Z.
Autor: KMP Świdnica Poszukiwany Grzegorz Z.

Szczegóły sprawy zna nasz reporter Damian Bonarek. Posłuchaj jego relacji:

Czytaj także: Policjant ocalił 15-miesięczne dziecko

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE