Zabójstwo Świdnica ul Francuska

i

Autor: maps.google.pl/screen Do tragicznego zdarzenia doszło przy ul. Francuskiej w Świdnicy

Makabra w Świdnicy. Nastolatek zadał 11 ciosów nożem partnerowi matki?

2021-08-31 13:35

Brutalne zabójstwo w Świdnicy. Młody mężczyzna jest podejrzany o zabicie partnera swojej matki. Według nieoficjalnych doniesień miał mu zadać 11 ciosów nożem. 19-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Do makabrycznych wydarzeń doszło w minioną sobotę, 28 sierpnia, w Świdnicy przy ul. Francuskiej. Jak relacjonuje portal swidnica24.pl, Sąd Rejonowy w Świdnicy zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesięcy 19-letniego mężczyzny podejrzanego o dokonanie zabójstwa konkubenta swojej matki. - Z uwagi na wczesny etap postępowania oraz z uwagi na zabezpieczenie prawidłowego toku postępowania nie ujawnimy bliższych informacji w tej sprawie – powiedział portalowi swidnica24.pl Tomasz Orepuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. Prokuratora nie chce również komentować nieoficjalnych doniesień, że 19-latek miał zadać 45-letniej ofierze aż 11 ciosów nożem. 

Remont placu Jana Pawła II

Zabójstwo w Świdnicy. Kto się nim zajmie? 

Na szczegóły makabrycznej zbrodni przyjdzie nam więc poczekać. Zwłaszcza że dalsze śledztwo nie będzie prowadzone przez lokalną prokuraturę. Powodem tego jest fakt, że postępowanie dotyczy osób, które są spokrewnione z jednym z pracowników świdnickiej prokuratury. Prokuratura Regionalna we Wrocławiu zdecyduje, kto zajmie się wyjaśnianiem tej zbrodni.

W płomieniach zginęło trzech mężczyzn. Tragiczny pożar pod Wrocławiem. Zobaczcie galerię poniżej.