Zaginął 13-letni Oliwer ze Świeradowa Zdroju. Widziałeś go? [AKTUALIZACJA]

2021-10-27 11:24
Zaginął 13-letni Oliwer. Widziałeś go? Daj znać policji
Autor: Policja Lwówek Śląski

Zaginął 13-letni Oliwer ze Świeradowa Zdroju. Ostatni raz widziany był w Mirsku. Każdy, kto widział chłopca proszony jest o pilny kontakt pod numerem telefonu 112 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu.

Oliwer jest mieszkańcem Świeradowa Zdroju. Ma około 150 cm wzrostu, niebieskie oczy, w chwili zaginięcia ubrany był w bluzę z kapturem moro, spodnie typu jeans - moro, buty sportowe koloru pomarańczowego, posiadał szary plecak. Ostatni raz widziany był we wtorek (27 października) wieczorem w Mirsku. - Każda informacja przekazana policji zostanie sprawdzona – informuje asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń z lubańskiej policji.

Są specjalistyczne i nieoznakowane. Nowe radiowozy we Wrocławiu

Ktokolwiek widział lub wie gdzie może przebywać 13-letni Oliwer proszony jest o pilny kontakt pod numerem telefonu 112 lub z dyżurnym KPP w Lubaniu telefon 47 873 42 00 lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim pod numerem telefonu 47 873 52 00.

AKTUALIZACJA

W środę późnym wieczorem Oliwer został odnaleziony cały i zdrowy. 

ZOBACZ TEŻ: Policyjny Black Hawk z sercem na pokładzie leciał podczas wichury GALERIA PONIŻEJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE