Zaginął Marcin Lubera. Nie dojechał z Wrocławia do rodziców mieszkających pod Krakowem

i

Autor: Małopolska Policja Zaginął Marcin Lubera. Nie dojechał z Wrocławia do rodziców mieszkających pod Krakowem

trwają poszukiwania

Zaginął Marcin Lubera. Nie dojechał z Wrocławia do rodziców mieszkających pod Krakowem

2023-02-09 20:41

28-letni Marcin Lubera mieszkał we Wrocławiu. Umówił się z rodzicami, którzy są z Giebułtowa pod Krakowem, że ich odwiedzi. Nigdy do rodzinnego domu nie dotarł, a kontakt z mężczyzną się urwał.

Zaginął Marcin Lubera. Nie dotarł z Wrocławia do rodziców pod Krakowem

Mieszkający we Wrocławiu Marcin Lubera miał 3 lutego br. przyjechać do rodzinnego domu w Giebułtowie pod Krakowem. Niestety, nie pojawił się, ale 4 lutego poinformował zaniepokojonych rodziców, że zjawi się u nich jeszcze tego samego dnia, bo ma w okolicy spotkanie biznesowe. 28-latek miał oddzwonić za 2 godziny, ale jego telefon milczał, a kontakt bliskich z mężczyzną się urwał. Nikogo nie było również pod adresem jego zamieszkania.

Policja, która prowadzi poszukiwania, informuje, że w czasie zaginięcia mężczyzna mógł być ubrany w czarną kurtkę z przeszyciami z materiału skóropodobnego i szare spodnie. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informację o zaginionym, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Zielonkach na nr tel. 47 83 211 50 lub 112.

Rysopis zaginionego Marcina Lubery:

  • Wzrost: 190 cm,
  • Budowa ciała: szczupły,
  • Nos: okrągły, duży,
  • Oczy: brązowe,
  • Włosy: proste, krótko ścięte, ciemny blond,
  • Zarost: wąsy, broda.
  • Znaki szczególne: tatuaż na przedramieniu lewej ręki w kształcie bransoletki zakończonej po wewnętrznej stronie ręki figurą geometryczną.
Kierowcy byli obojętni, zareagował tylko motorniczy MPK Wrocław. Zatrzymał tramwaj, ściągnął staruszkę z torów