Zaginęła 15-letnia Oliwia z Dolnego Śląska! Niepokojące informacje o telefonie i karcie [Rysopis]

i

Autor: Śladem Zaginionych / Facebook / Małopolska Policja Zaginęła 15-letnia Oliwia z Dolnego Śląska! Niepokojące informacje o telefonie i karcie [Rysopis]

Zaginęła 15-letnia Oliwia z Dolnego Śląska! Niepokojące informacje o telefonie i karcie [Rysopis]

2022-03-13 18:37

Zaginęła 15-letnia Oliwia Ścieżka z Bolesławca (woj. dolnośląskie). 24 lutego 2022 r. nastolatka wyszła z domu przed godziną 15:00 udając się w nieznanym kierunku. Sprawę prowadzą policjanci z wcześniej wspominanej miejscowości. Zaangażowali się też autorzy strony "Śladem Zaginionych". Przyjrzyjcie się uważnie dziewczynie!

Z informacji przekazanych przez autorów profilu "Śladami Zaginionych" wynika, że poszukiwana Oliwia jest mieszkanką Bolesławca. 24.02.2022 r. wyszła z domu przed godziną 15:00 udając się w nieznanym kierunku. Gdy o 15:30 próbowano się z nią skontaktować, telefon był nieaktywny. - Od dnia zaginięcia Oliwia nie korzystała z karty płatniczej, co jest szczególnie niepokojące - przekazują przedstawiciele wyżej wspominanej strony na Facebooku. Zrozpaczony ojciec nastolatki prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionej. Zobaczcie jej zdjęcia w poniższej galerii! Może minęliście ją na ulicy!

Czytaj też: Zgwałcił Ukrainkę, sąd wypuścił go na wolność. Zbigniew Ziobro reaguje

Rysopis zaginionej Oliwii z Bolesławca

  • wzrost: 165 cm,
  • budowa ciała: tęga,
  • oczy: niebieskie.
  • włosy: brązowe, kręcone.

- Oliwia może być ubrana w popielate spodnie dresowe i kurtkę różowo-granatową. Na lewej stopie nosi ortezę. Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z bolesławiecką Policją, tel. 47 873 32 00 lub 201. Można kontaktować się również z nami poprzez wiadomość prywatną na fb lub e-mail slademzaginionych1@onet.pl - przekazują autorzy strony "Śladem Zaginionych".

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Zatrzymano dilera narkotykowego. Był poszukiwany listem gończym