Zaginęła 17-letnia Natalia. „Wyszła z domu i nie wróciła”

i

Autor: Policja Głogów Zaginęła 17-letnia Natalia. „Wyszła z domu i nie wróciła”

Wiesz gdzie może być? Daj znać!

Zaginęła 17-letnia Natalia. „Wyszła z domu i nie wróciła”

2022-11-22 8:42

Policja poszukuje zaginionej, 17–letniej Natalii Żak z Przedmościa pod Głogowem. Nastolatka wyszła z domu w niedzielę, 20 listopada, i do tej pory nie wróciła. Wiesz gdzie może przebywać? Daj znać policji!

Zaginęła Natalia Żak 

Natalia Żak z Przedmościa pod Głogowem ma 17 lat. Wyszła z domu w niedzielę, 20 listopada, i do tej pory nie wróciła, ani nie dała znaku życia.

Rysopis: wzrost około 164 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne długie.

Gdy ostatni raz była widziana, miała na sobie jasną bluzę z kapturem, jasną wiosenną kurtkę, czarne jeansy z dziurami oraz czarne kozaki. Miał przy sobie również nerkę.

Jak informuje policja w Głogowie, każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionej, proszona jest kontakt z Komendą Powiatową Policji w Głogowie ul. Obr. Pokoju 17 pod nr telefonu : 47 87 422 00, 47 87 422 01 lub pod nr alarmowy 112.

Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE