Zaginiona 25-latka nie żyje

i

Autor: Shutterstock; Facebook Zaginiona 25-latka nie żyje

Co się stało?

Zaginiona Natalia z Krosnowic nie żyje. Co wiemy o śmierci 25-latki?

2023-02-01 11:16

Policja z Kłodzka odnalazła ciało 25-letniej Natalii F., zaginionej 26 stycznia. Kobieta planowała pójść na spacer, o czym poinformowała swoją mamę. Kiedy długo nie wracała, zgłoszono zaginięcie. Finał tej sprawy jest tragiczny. Jak doszło do śmierci 25-latki? te pytania zadaliśmy policji i prokuraturze.

25-letnia Natalia z miejscowości Krosnowice w powiecie kłodzkim zaginęła w czwartek, 26 stycznia. Jak informował profil "Gdziekolwiek jesteś", zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych, kobieta poinformowała około godz. 10.00 swoją mamę, że wybiera się na spacer. Nie wróciła jednak do domu, nie kontaktowała się z bliskimi. Na policję zgłoszono zaginięcie. Niestety, 27 stycznia okazało się, że Natalia nie żyje. - Odpoczywaj w spokoju siostrzyczko. Nigdy nie przestanę za Tobą tęsknić, zawsze będziesz moją ukochaną starszą siostrą, moją najlepszą przyjaciółką. Dlaczego odeszłaś tak szybko... Kocham Cię - napisała na Facebooku siostra zaginionej.

Informację potwierdziła nam podinspektor Wioletta Martuszewska z KPP w Kłodzku. - Potwierdzam, że odnaleziono ciało 25-letniej zaginionej. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Prokurator zabezpieczył ciało do sekcji - mówi w rozmowie z "SE".

Joanna Pera-Lechocińska z Prokuratury Rejonowej w Kłodzku informuje, że oględziny ciała bądź sekcję zaplanowano na środę, 1 lutego. Jej wyniki mają być znane najpóźniej w czwartek (2 lutego). - Potwierdzam, że ze wstępnych oględzin wynika, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie. Na razie czynności w tej sprawie trwają. Przesłuchaliśmy świadków w tej sprawie - dodaje prokurator rejonowa.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek