a Dolnym Śląsku przybył kolejny milioner

i

Autor: pixabay.com

Zagrał na chybił trafił i... trafił SZÓSTKĘ w LOTTO! Na Dolnym Śląsku przybył kolejny milioner

2020-12-08 8:34

Miniony weekend był wyjątkowy szczęśliwy dla graczy Lotto na Dolnym Śląsku. W piątek w Świdnicy padła podwójna główna wygrana w Ekstra Pensji – nabywca kuponu przez 20 lat będzie otrzymywał co miesiąc 10 tysięcy złotych. Z kolei dzień później szczęście uśmiechnęło się do osoby, która zagrała na chybił trafił w kolekturze w Ziębicach – jak się okazało trafiła szóstkę w Lotto i dołączyła tym samym do grona dolnośląskich milionerów.

Mikołajkowy weekend okazał się bardzo szczęśliwy dla osób grających w Lotto na Dolnym Śląsku. Zaczęło się w piątek, gdy w Świdnicy padła podwójna główna wygrana w Ekstra Pensji. Osoba, która zawarła zakład w punkcie LOTTO przy ul. Rynek 22, samodzielnie wytypowała szczęśliwe liczby (3, 5, 7, 20, 25 i 1) i zagrała za podwójną stawkę. Jak się okazało, trafiła bezbłędnie i przez kolejne 20 lat będzie otrzymywała co miesiąc 10.000 zł.

To druga wygrana w Ekstra Pensji, która padła w Świdnicy, ale pierwsza z podwójną stawką.

Dzień później szczęście uśmiechnęło się do osoby, która wysłała kupon Lotto w kolekturze przy ul. Wałowej 20 w Ziębicach (powiat ząbkowicki). Szczęśliwy gracz zdał się na szczęście i zagrał metodą na chybił trafił. W sobotni wieczór okazało się, że trafił bezbłędnie, wygrywając równe 2 miliony złotych.

Kolektura przy ul. Wałowej w Ziębicach wydaje się być wyjątkowo szczęśliwa dla graczy. Sobotnia główna wygrana w Lotto jest już drugą „szóstką” jaka padła tym miejscu. Poprzednia główna wygrana padła w sierpniu 2015 roku i do dzisiaj jest drugą najwyższa wygraną odnotowaną w Lotto - 35.234.116,20 zł.

Iluminacja na rynku we Wrocławiu