Zakład karny we Wrocławiu szuka strażników więziennych

i

Autor: pixabay.com

Praca w więzieniu

Zakład karny we Wrocławiu szuka strażników więziennych. Zarobki są zaskakujące

2022-10-07 14:25

Zakład karny we Wrocławiu szuka pracowników. Od kandydatów na strażnika więziennego oczekuje co najmniej średniego wykształcenia, niekaralności i uregulowanego stosunku do służby wojskowej. W zamian - za trudną i wymagającą pracę - oferuje 3,6 tys. zł na rękę. Dużo to czy mało?

Zakład Karny Nr 1 we Wrocławiu poszukuje pracowników na stanowisko strażnika więziennego. Kandydaci muszą m.in. posiadać obywatelstwo polskie, mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystać z pełni praw publicznych, posiadać co najmniej średnie wykształcenie oraz zaświadczenie o niekaralności.

Ile zarabia strażnik więzienny?

Praca na stanowisku strażnika więziennego nie należy do najłatwiejszych. Czy w zamian można liczyć na odpowiednie wynagrodzenie? To każdy musi ocenić już sam. Strażnik więzienny we wrocławskim zakładzie karnym zarobi miesięcznie 3.937,57 zł netto. Nieco więcej, bo 3.669,57 zł, otrzymają osoby do 26. roku życia.

Ponadto, strażnicy więzienni mogą liczyć na dopłaty do wczasów, dopłaty do przejazdów środkami transportu publicznego oraz ryczałt za dojazd do miejsca pełnienia służby, a także nagrody roczne, uznaniowe i jubileuszowe.

Aplikować do pracy we wrocławskim zakładzie karnym można do 28 października. Szczegółowe informacje dotyczące naboru (wymagań, niezbędnych dokumentów oraz miejsca ich składania) dostępne są na stronie Służby Więziennej.

Mógłbyś pracowac w więzieniu? Sprawdź! Pytania z testu na pracownika Służby Więziennej

Pytanie 1 z 18
Bywałem tak ubawiony sprytem oszusta, że życzyłem mu, aby nie był wykryty.
Zaatakował kierowcą MPK Wrocław. Bił i kopał go na pętli autobusowej