Zginął podczas przejażdżki quadem

i

Autor: pixabay.com

Zginął podczas przejażdżki quadem. Tragiczny wypadek pod Jelenią Górą

2020-11-17 13:21

Tragiczny wypadek w Janówku pod Jelenią Górą. 36-letni mężczyzna zginął podczas przejażdżki quadem. Pojazd przewrócił się na zakręcie i przygniótł kierowcę. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę (14 listopada) po godz. 21 w Janówku w powiecie jeleniogórskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letni mężczyzna jeździł quadem bez kasku. W pewnym momencie, gdy 36-latek próbował skręcić w lewo, pojazd przewrócił się. Quad wywrócił się tak nieszczęśliwie, że przygniótł kierowcę. 

Z relacji świadków, do których dotarł portal 24jgora.pl wynika, że tuż po wypadku mężczyzna jeszcze żył. Niestety, nie udało się go uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 36-latka.

- Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze oraz biegłego z zakresu ruchu drogowego – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Obecnie policja i prokuratura wyjaśniają szczegółowo przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Pogrzeb Gulbinowicza. Wiemy, gdzie zostanie pochowany kardynał