Zgroza w Brzegu Dolnym! 14-letnia dziewczynka zginęła podczas kąpieli! [FOTO, WIDEO]

2021-03-22 14:07

14-letnia Andżela zmarła podczas wieczornej kąpieli - zabił ją czad. Rodziców zaniepokoiło, że z łazienki nie dobiegały żadne odgłosy. Ojciec Andżeli wszedł więc do środka i dokonał makabrycznego odkrycia. Dziewczyna leżała nieprzytomna w wodzie. Wezwano karetkę, która natychmiast przyjechała na miejsce.

Nastolatka miała zostać przewieziona do szpitala. Jednak, mimo starań lekarzy, 14-latka zmarła. Okazało się, że zabił ją czad. Najpewniej gaz ulatniał się z nieszczelnej instalacji.

Śmierć dziecka wywołało ogromne poruszenie w Brzegu, ale nie tylko. Nastolatka była bardzo utalentowaną zawodniczką Dolnobrzeskiej Szkółki Tenisa Stołowego.

„Miałaś w sobie wprost nieosiągalny dla przeciętnego człowieka poziom optymizmu i pięknego uśmiechu... Nieosiągalny dla wielu z nas, wielu z nas ludzi dorosłych... I to jest fantastyczne, że pomimo tylu niepowodzeń w Twoim młodym, pięknym życiu, wciąż nas wszystkich zarażałaś swoim cudownym uśmiechem, cudownym optymizmem i wieczną wiara, że jutro będzie lepiej, niż wczoraj... Anżeliko, czerpię od Ciebie te wszystkie radości Twojego młodego życia i z pewnością je przekażę kolejnym Tobie bliskim osobom... Do zobaczenia kiedyś... Twój wielbiciel – Marek” - napisał w klubowych mediach społecznościowych trener dziewczyny.

Tragiczna śmierć Angeliki

Na rynku są dostępne różne czujniki, które powiadamiają nas, gdy stężenie czadu jest zbyt wysokie. Nie są one drogie. Warto więc zainwestować w taką instalację, bo może nam uratować życie.