Kamienna Góra. Mężczyzna utknął w grobie i został przysypany ziemią

i

Autor: SHUTTERSTOCK Kamienna Góra. Mężczyzna utknął w grobie i został przysypany ziemią

Wykopywał nieboszczyka, sam utknął w grobie! Groza na cmentarzu w Kamiennej Górze

2022-04-07 14:55

Chwile grozy przeżył pracownik firmy pogrzebowej, który podczas ekshumacji zwłok kobiety, został przysypany ziemią w grobie. Powodem tego zdarzenia było osunięcie fundamentów, które uwięziły nogę poszkodowanego. Na ratunek ruszyli mu strażacy.

Do upiornego zdarzenia doszło w ostatni wtorek, 5 kwietnia, tuż przed południem. Na cmentarzu komunalnym przy ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze firma pogrzebowa prowadziła prace związane z ekshumacją ciała kobiety, która spoczywała tutaj od dwudziestu lat. Nagle doszło do nieszczęścia.

ZOBACZ TEŻ: Stanisław Kowalski nie żyje. Najstarszy Polak za kilka dni skończyłby 112 lat

Służby ratunkowe, które błyskawicznie znalazły się na cmentarzu, dostały zgłoszenie, że młodego mężczyznę znajdującego się w grobie przysypała ziemia. Okazało się, że jego noga została uwięziona na dnie dołu, z którego nie mógł się wydostać o własnych siłach. 

- Doszło do osunięcia fundamentu w grobie, który uwięził nogę mężczyzny. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz użyciu sprzętu hydraulicznego do uwolnienia nogi poszkodowanego – powiedział asp. Krzysztof Janas z PSP w Kamiennej Górze na łamach portalu juzwiesz24.pl.

Na szczęście skończyło się na strachu. - Mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń, został na miejscu przebadany przez ratowników z zespołu ratownictwa medycznego – powiedziała nam asp. szt. Marta Nieć z kamiennogórskiej policji.

26 zastępów straży gasiło groźny pożar pod Wrocławiem. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Niepraktykujący zapłacą podwójnie za grób. Szokujący cennik na cmentarzu w Ratowicach.